+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock Xiaowa E20 (White)

Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock Xiaowa E20 (White) 1
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock Xiaowa E20 (White) 2
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock Xiaowa E20 (White) 3
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock Xiaowa E20 (White) 4
  • Kaina:
    290,00 €
Šią prekę rasite tik internete.
Suteikiama garantija: 24 mėn.
  • NEMOKAMAI atsiimkite parduotuvėje (2 - 6 d.d.)
  • Pristatymas kurjeriu: 2 - 6 d.d., 3,99 €

AprašymasDvigubo giroskopo inercinė navigacijos sistema, kartu su itin tiksliu dvigubu optiniu judesių stebėjimo bei kitais sensoriais, padeda siurbliui suplanuoti valymo maršrutą realiuoju laiku. Dėka didelės 1800Pa siurbimo galios, kuri sujungta su išmania drėgno valymo sistema, leidžia siurbliui vieno ciklo metu susiurbti ir po to išvalyti nešvarumus.Itin tikslus Japoniškas giroskopas EPSON ir Vokišką 6 ašių giroskopų sistema BOSCH, kartu jie sudaro dviguba giroskopų sistemą, kuri užtirkina, kad siurblys jaustų kokiu kampu dirba taip pat, kad važiuotu suplanuotu maršrutu. Nesvarbu ar važiuotu per lygų paviršių, ar susidurtų su kliūtimis, ar būtų pakeltas, robotas visada tęs darbą ir važiuos suplanuotu maršrutu.Dvigubas optinis lazeris + LED judesio sekimo sensoriai užfiksuoja aplinką aukštame dažnyje. Skaitmeninis signalų procesorius lygina, analizuoja ir apdoroja nuotraukas, kad tiksliai apskaičiuotų judėdimo kryptį ir roboto judėjimą. Išvalytos ir nevalytos zonos lengvai identifikuojamos žemėlapyje, net ir sudėtingoje aplinkoje, kurioje yra daug kliučių (baldų) taip robotas išvengia tokių klaidų, nevalytos zonos ir pakartotinas valymas toje pačioje vietoje.Baigus darbą robotas pats grįžta prie krovimo stotelės ir pasikrauna automatiškai, todėl jums nieko nereikia daryti. Dideliuose namuos, kai valymas negali būti atliktas vienu kartu, baterijai išsekus robotas automatiškai grįš prie krovimo stotelės, pasikraus iki 80% ir sugrįš užbaigti darbo ten kur baigė. Jiegu valymo metu robotas buvo sustabdytas, perkeltas ar pajudintas, jūs galite sugrąžinti robotą į valymo ciklą, padedant robota atgal į vietą, taip išvegsite pakartotino valymo.1800Pa didelė siurbimo galia kartu su 3D siurbimo sistema lengvai susiurbia dulkes, plaukus ir įvairias šiukšles bei išvalo dulkėtas grindis ar tarpus tarp plytelių. Botaniškai biomimetinė drėgno valymo sistema užtikrina puikų grindų valymo efektą. Dėka siurbimo ir valymo sistemų derinio, robotas vienu metu gali siurbti ir valyti grindis, taip pasiekdamas puikius valymo rezultatus.Specialūs aspaugos sensoriai, skanuoja aplinką 50 kartų per sekundę.  Aptikes kliūtį, robotas sumažina greitį iš švelniai įsiremia į kliūti, taip apsaugodamas save ir baldus.

Įsirėmęs į kliūti robotas įdentifikuoja kokia tai kliūtis, o nustatęs, kad kliūtis lengvai įveikiama (pvz. užuolaida ar kabanti lovos paklodė) važiuoja toliau, tokiu būdu robotas siurblys gali išvalyti grindis net po lovą arba po užuolaidomis. 

Specifikacija

Prekės kodas 999952000112
Barkodas 6970995780314
Baterijos tipas Ličio-jonų baterija 2600mAh
Triukšmo lygis (dB) (dB) 60
Dulkių talpyklos talpa (l) 0.64
Aukštis (cm) 9.0000
Filtras Hepa
TURBO funkcija Yra
Kiti parametrai 1. Siurbimas ir drėgnas valymas 2. Valdymas išmaniuoju telefonu 3. Maršruto sudarymas. Siurbimo galia: 1800Pa.
Nuotolinis valdymas Yra
Wi-Fi Taip
Darbo laikas (pilnai įkrauta baterija) (min) 90.0000
Auto-Docking Yra
Planavimas Yra
Skersmuo arba ilgis x plotis (cm) 35
Maksimalus išvalomas plotas pilnai įkrauta baterija (kvadr.m.) 150.0000
Drėgno valymo režimas Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti