+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00
  • Kaina:
    179,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Aukščiausias el. skaitymo lygis
Naujoji el. skaityklė sukurta naudojant naujausias technologijas, siekiant panaikinti bet kokius apribojimus ir suteikti dar daugiau galimybių.
PocketBook Touch HD 3 turi visas modernias šiandien egzistuojančias pažangaus skaitymo ypatybes ir įkūnija aukščiausią el. skaitymo lygį.

 


Itin saugi su „HZO Protection™“
PocketBook Touch HD 3 turi apsaugą HZO Protection™, todėl visiškai nepraleidžia vandens. Jauskitės ramiai skaitydami paplūdimyje, besimaudydami vonioje ar netgi lyjant. Mikronų plonumo danga patikimai apsaugo įrenginio vidinę elektroniką nuo žalos, kurią gali sukelti drėgmės arba skysčių poveikis. El. skaityklė su HZO Protection™ pasižymi IPX7 galimybėmis, leidžiančiomis prietaisą 30 minučių panardinti į gėlą vandenį iki 1 metro, o tai nepadarys jai jokios žalos.


Išskirtinai harmoningas skaitymas
Prietaisas turi E Ink CartaTM daugiajutiklį HD ekraną (1072 х 1448, 300 DPI), užtikrinantį didelį el. knygos puslapio kontrastą ir ryškumą.
Technologija SMARTlight užtikrina tolygų šviesos paskirstymą puikiam skaitymui tiek dieną, tiek naktį. Išplėstinio reguliavimo galimybė leidžia reguliuoti ne tik ryškumą, bet ir priekinio apšvietimo spalvinę temperatūrą.


Maksimaliai galimybių su nedideliu prietaisu
Integruotąsias garso funkcijas galima pasiekti naudojant micro USB garso adapterį ir Bluetooth belaidį ryšį. „PocketBook Touch HD 3“ palaiko mp3 ir m4b garso formatus, suteikdama patogią galimybę klausytis ir žymėti garso knygas. Funkcija „Tekstas į šneką“ konvertuoja tekstą į balsą, todėl el. skaityklė garsiai perskaitys bet kokį prietaiso palaikomo formato teksto failą.

 


Ir dar daugiau...


Dėl didelės 16 GB vidinės atminties naudotojas gali saugoti dukart už ankstesnių PocketBook prietaisų didesnę skaitmeninę biblioteką ir knygų kolekciją. PocketBook Touch HD 3 palaiko 17 populiarių knygų formatų ir 4 grafikos formatus (JPEG, BMP, PNG, TIFF).
Galingas dviejų branduolių (2×1 GHz) procesorius užtikrina greitą visų programėlių ir paslaugų veikimą. Dėl integruotų Wi-Fi, „Dropbox PocketBook“, „Send-to-PocketBook“ ir „PocketBook Cloud“ paslaugų bet koks el. turinys į įrenginį perduodamas greitai ir lengvai bei nejungiant jo prie kompiuterio. Prietaise esančioje bibliotekoje yra 97 iš anksto įdiegtos nemokamos el. knygos 14 kalbų, įskaitant 7 knygas vokiečių kalba ir 8 knygas anglų kalba. Skaitydami su iš anksto įdiegtais „Abbyy Lingvo®“ žodynais, lengvai ir besimėgaudami pagerinsite užsienio kalbos įgūdžius.
Integruotas G jutiklis ir automatinio pasukimo funkcija leidžia naudotojui pasirinkti patogiausią būdą laikyti el. skaityklę – vertikalioje arba horizontalioje padėtyje.


PocketBook Touch HD 3 paverčia el. skaitymą menu.

Specifikacija

Prekės kodas 999916000111
Barkodas 7640152095252
Procesorius (MHz) 1GHz
Svoris (g) 0.155
Atmintis (MB) 16000
Spalva Pilka
Kortelių skaitytuvas Yra
Palaikomi formatai PDF, TXT, MOBI, PRC, FB2, HTML, EPUB, DOC, RTF, JPEG, PNG, TIFF, DOCX, DJVU, CHM, HTM, EPUB DRM, PDF DRM, BMP, FB2 ZIP, ACSM
Ekrano technologija E Ink Carta
Ekrano raiška (taškų) 1920 x 1080
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.