+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Klaviatūra RAZER Ornata Chroma, mecha-membraninė, US layout

  • Kaina:
    89,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas


Naujasis Razer Mecha-Membraninis mechanizmas.

Sukurtas nuo nulio, visiškai naujas Razer Mecha-Membraninis mechanizmas apjungia minkštai spaudžiamą membraninį gumos kupolą su tvirtu ir tiksliu mechaninio komutatoriaus nuspaudimu. Naujojo mechanizmo dėka, galėsite tiksliai ir greitai nuspaus reikiamus klaviatūros mygtukus su kiekvienu prilietimu.

Vidutinio aukščio mygtukai, greitesniam nuspaudimui.

Razer Ornata klaviatūra turi specialiai sukurtus vidutinio aukščio mygtukų gaubtukus, todėl dėl trumpesnio įspaudimo kelio galėsime sutrumpinti laiką iki Jūsų veiksmai bus užfiksuoti, o Jūsų pirštai galės laisvai judėti tarp klavišų, nepraleidžiant nei vieno įspaudimo.
Ergonominė riešo atrama ilgoms žaidimų sesijoms.

Sukurta specialiai Razer Ornata Chroma klaviatūrai, ergonomiška riešo atrama užtikrins, jog jausitės patogiai net ir ilgų žaidimo sesijų metu.
Razer Chroma apšvietimas, su 16,8 milijonų spalvų variantų.

Razer Ornata Chroma klaviatūra - su individualiai programuojamu mygtukų apšvietimu, kurį galite rinktis iš 16,8 mln. spalvų ir lengvai valdyti per Razer Synapse programą. Nuo gamykliškai užprogramuotų šviesos efektų skirtingiems žaidimų tipams, iki Jūsų pačių sukurtos spalvų paletės - lengvai susikurkite Jums tinkamiausią žaidiminę patirtį.
Specifikacija

Prekės kodas 993006110110
Barkodas 8886419343271
Spalva Juoda
Papildoma informacija Su nuimama riešo atrama
Klaviatūros kalbos versija US
Šviečianti klaviatūra Yra
Jungtys USB
Klaviatūros tipas Laidinė
Skirta žaidėjams Taip
Klaviatūros mechanizmas Mecha-membraninė
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.