+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos pupelės MELITTA BellaCrema LaCrema 1kg

Kavos pupelės MELITTA BellaCrema LaCrema 1kg 1
Kavos pupelės MELITTA BellaCrema LaCrema 1kg 2
  • Kaina:
    9,99 € 17,99 €
    Jūs sutaupote: 8,00 €

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Atsargiai atrinkos Arabika pupelės yra multisluoksnio BellaCrema® skonio pagrindas. Vidutinis skrudinimas suteikia laCrema pupelėms pilną skonį ir subalansuotą pagrindą. Trapi, rudai auksinė putayra tarsi baigiamasis potepis, kviečiantis jus pasimėgauti puikia kava.


100% ARABIKA
Kadangi, kava yra produktas išgaunamas iš gamtos, jo skonis priklauso nuo daugybės faktorių. Kad kiekvienas BellaCrema® kavos puodelis būtų tokio pat skonio, Melitta sumaišo kelias kavos pupelių rūšis. Mišinio sudėtis yra laikas nuo laiko papildoma, kad kava būtų aukščiausios kokybės. Šiam mišiniui yra naudojamos pupelės, kurios buvo užaugintos Pietų ir Centrinėje Amerikoje. Nors jos augo skirtingose sąlygose, jos turi vieną bendrą savybę – jos visos yra Arabika pupelės.


Naudojant tik Arabika pupeles, užtikrinama, kad kiekvienas jūsų kavos puodelis būtų tobulo skonio. Arabika pupelės yra žinomos dėl savo lengvo ir gero skonio ir yra labiau mėgiamos nei stipresnės ir šiek tiek kartesnės Robusta pupelės.
Specifikacija

Prekės kodas 991299002819
Barkodas 4002720008102
Svoris (kg) 1 kg
Papildoma informacija -
Kavo rūšis 100% Arabica
Skrudinimas vidutinis tamsus
Skoninės savybės švelni, vientisa, auksaspalvė ruda kavos puta suteikia pirmą grynos kavos skonį ir tikro malonumo aromatą
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.