+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos kapsulės NESPRESSO Vivalto Lungo 10 kaps.

Kavos kapsulės NESPRESSO Vivalto Lungo 10 kaps. 1
  • Kaina:
    5,39 €

Aprašymas


Vivalto Lungoyra subalansuota kava sukurta iš sudėtingo mišinio iš atskirai skrudintų Pietų Amerikos ir Rytų Afrikos Arabikos, taip sujungdama skrudinimo ir subtilias gėlių natas.
KILMĖ
Sudėtinga, tačiau subalansuota Pietų Amerikos Arabikų, išaugintų dideliame aukštyje, sąjunga. Tarp jų yra ir “Cerrado” iš Brazilijos bei Arabika iš Rytų Afrikos. Vivalto Lungo derina skrudinimo ir subtilias gėlių natas. Atskiras pupelių rūšių skrudinimas išryškina skirtingos kilmės pupelių charakterį.


SKRUDINIMAS
Atskiras skrudinimas išskiria atskirų region savybes. Pupelių malimas leidžia geriausiai mėgautis šia kava dideliame puodelyje.


 


AROMATINIS PROFILIS
Tobulas kelių region mišinys suteikia sodrias ir kompleksines savybes: skrudinimo, švelnias medžio, saldžių grūdų ir subrilias gėlių natas. 


 


Originalios Nespresso® kapsulės specialiai sukurtos optimaliam Nespresso® kavos aparatų naudojimui ir garantuoja aukščiausią Nespresso® kavos kokybę.

Specifikacija

Prekės kodas 991299002838
Barkodas 7630030384387
Papildoma informacija sukurtos Nespresso® kavos aparatui
Svoris 60 g
Kavo rūšis Arabica pupelių mišinys
Skoninės savybės -
Kapsulių vienoje pakuotėje 10 vnt.
Gėrimų iš vienos pakuotės 10
Kavos kiekis puodelyje 110 ml
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.