+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 1
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 2
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 3
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 4
  • Kaina:
    5,79 €
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Atraskite įspūdingą NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato.  Gausesnis pieno, negu Cappuccino, šis sluoksniuotas Italijos simbolis yra unikalus karšto pieno, švelnios kavos bei purios putos mišinys.


Pasaulinio lygio bei aukščiausios klasės kavos kilmė.
Mūsų talentingi kavos kūrėjai ištobulino NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte macchiato dviejų kapsulių receptą: vienoje kapsulėje - espresso kava, tai specialus švelnaus skonio ir vaisių kvapo aukščiausios kokybės Pietų Amerikos Arabikos kavos pupelių mišinys, o kitoje kapsulėje - riebus bei gausus putų pienas su žiupsneliu cukraus.Profesionalios kokybės kavos sistema.
Sukurkite profesionalios kokybės kavą su tiršta aksomine puta, pasitelkdami aukštą aparato slėgį (iki 15 barų).Aromato šviežumo išsaugojimas.
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, išsaugančias kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.Lengva paruošti.
Paprasčiausiai įdėkite pieno kapsulę, o po to kavos kapsulę į savo NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatą. Jūsų Latte Macchiato bus tučtuojau paruošta. 


Daugiau nei 30 galimų kavos variantų.
Su NESCAFÉ® Dolce Gusto® galite mėgautis daugiau nei 30 aukščiausios kokybės kavos variantų, nesvarbu, ar mėgstate mažas ar dideles kavos porcijas, juodą ar baltą kavą. Mėgaukitės pasirinkę juodą Ristretto, stiprią Espresso, aromatingą Lungo bei sodraus skonio Grande, gausią putų Kapučino bei švelnią Latė Mačiato, ar netgi karštą šokoladą, arbatą bei šaltus gėrimus.Dėžutėje yra 16 kapsulių (8 kavos kapsulės bei 8 pieno kapsulės), sukurtų NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniams kavos aparatams ir skirtų tam, kad galėtumėte paruošti  8 puodelius Latte Macchiato kavos.

Specifikacija

Prekės kodas 991299001302
Barkodas 5011546498386
Papildoma informacija pritaikyta NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatams
Svoris 168 g
Kavo rūšis Pietų Amerikos Arabikos kavos pupelių mišinys
Skoninės savybės unikalus karšto pieno, švelnios kavos bei purios putos mišinys.
Kapsulių vienoje pakuotėje 16
Gėrimų iš vienos pakuotės 8
Kavos kiekis puodelyje 170 + 50 = 220 ml
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.