+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Karjera

Esame entuziastingi ir įmonės sėkme tikintys profesionalai! Dirbdami sąžiningoje, atviroje ir vieningoje komandoje kuriame pokyčius, tobulėjame ir didiname įmonės sėkmę.

Prekybos tinkle TOPO CENTRAS dirba apie 400 darbuotojų.
 
 

Prisijunk prie mūsų

Jei esi atviras naujoms idėjoms, iniciatyvus, atsakingas, moki dirbti komandoje ir sieki užsibrėžtų tikslų – prisijunk prie mūsų.
Šiuo metu ieškome

 

Praktika

Aukštųjų, aukštesniųjų ir profesinių mokyklų studentus kviečiame atlikti praktiką TOPO GRUPĖJE. Praktiką galima atlikti parduotuvėse visoje Lietuvoje ir ofisuose Kaune bei Vilniuje. Perspektyviausiems sudarome galimybes įsidarbinti. Plačiau
 

Mokymai darbuotojams

Suteikiame darbuotojams sąlygas mokytis ir tobulėti. Mūsų komandos nariai gilina technines žinias bei kelia savo kvalifikaciją profesiniuose, bendrųjų įgūdžių lavinimo ir lyderystės kompetencijų ugdymo seminaruose . Mokymai daugelį metų darbuotojų įvardinami kaip ypatinga galimybė ne tik sužinoti rinkos naujienas pirmiems, bet ir puiki proga šauniai praleisti laiką. Plačiau
 

Galimybė kilti karjeros laiptais

Mokymai, tarpusavio pasitikėjimas ir iniciatyvos skatinimas suteikia mums galimybę siekti asmeninių bei įmonės tikslų. Dauguma TOPO CENTRAS vadovų ir administracijos darbuotojų karjerą prekybos tinkle pradėjo nuo startinių pozicijų.


Laisvalaikis ir šventės

Kasmet darbuotojai susitinka metų šventėje, kurioje be linksmosios programos, būna ir geriausiųjų apdovanojimai. Darbuotojai įsitraukia ir į kitas iniciatyvas, kaip dviračių žygis, pyragų diena, sveikatos dienos, šeimos popietės, boulingo turnyrai ir panašiai.