+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Iškilminguose „TECH TOP 2015“ apdovanojimuose išrinktas tautos prekės ženklas

Vakar LNK ir LNK GO žiūrovai galėjo stebėti pirmą kartą šalyje oganizuotą iškilmingą nacionalinių technikos apdovanojimų „TECH TOP 2015“ ceremoniją, kurioje buvo paskelbti lietuvių išrinkti geriausi produktai ir tautos prekės ženklas – juo tapo „Samsung“. Apdovanojimų metu kartu su išskirtiniais ir inovatyviais pasirodymais pasirodė ryšiausios Lietuvos žvaigždės: Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Rūta Ščiogolevaitė, Agnė Juškėnaitė, Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Linas Adomaitis ir Dagna Kondratavičiūtė, Vilija Matačiūnaitė ir Justina Budaitė bei Aleksandras Ivanauskas-Fara su grupe.

Renginį pradėjo Vaidas Baumila su daina „Nauja diena“, jo pasirodymą praturtino 10 merginų su išmaniųjų telefonų integracija – jų ekranuose televizijos žiūrovai galėjo regėti skambančios dainos žodžius. Antrasis – Katažinos Zvonkuvienės pasirodymas taip pat neatsiliko – ji pasirodė su prabangiu „BMW“ I8 elektromobiliu, o LNK žiūrovai regėjo įspūdingą šokėjų pasirodymą ir naujai nuskambėjusią dainą „Nemoku meluoti“.

Pirmą kartą televizijos eteryje su nauja daina „Viskas bus gerai“ debiutavo Donatas Montvydas, jam talino „Ąžuoliuko“ choras. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ atradimas Agnė Juškėnaitė atliko pirmąją savo dainą „Mano sienos“ scenoje daužydama senus kineskopinius televizorius.

Kita atlikėja – tik ką trečiosios atžalos susilaukusi R. Ščiogolevaitė scenoje pasirodė su kerinčia Whitney Houston daina „The Greatest Love Of All“.

Renginyje pasirodė ir „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara kartu su „Lietuvos balso“ pažibomis: antrojo sezono finalininke – Dagna Kondratavičiūte, trečiojo sezono nugalėtoja Justina Budaite ir šiuo metu vykstančio – ketvirtojo sezono, dalyve Kathrin Kulik. Jie kartu atliko žinomų „Rondo“ dainų popuri.

Monika Linkytė atliko savo dainą „Po dangum“, kuri sulaukė milžiniško pasisekimo – beveik 7 mln. peržiūrų „YouTube“ kanale. Kiti pasirodę scenoje Linas Adomaitis ir Dagna Kondratavičiūtė, kurių pasirodymą praturtino aistringas Inetos Stasiulytės ir Andriaus Butkaus tango.

Paskutinės pasirodžiusios apdovanojimuose buvo LNK muzikinių projektų pažibos Vilija Matačiūnaitė ir Justina Budaitė su daina „Candyman“. Pasirodymas neatsiliko nuo renginio tematikos ir buvo pripildytas novatoriškų sprendimų! Merginos scenoje persirenginėjo virtualiai!

Visi pasirodę renginyje išsiskyrė šiuolaikišku stiliumi – kaip niekad švaru, modernu ir šiuolaikiška. „TECH TOP 2015“ stilistė Ula Tulevičiūtė besirūpindama garsenybių stiliumi ieškojo naujų formų ir tekstūrų.

Daugiau nei mėnesį trukusio balsavimo metu dėl 12 nominacijų varžėsi 60 produktų. O tiesioginės transliacijos metu žiūrovai išrinko tautos prekės ženklą, kuriuo tapo „Samsung“. „Norime padėkoti Lietuvos gyventojams atidavusiems savo balsą už „Samsung“ . „Metų tautos ženklo“ nominacija – svarbus įvertinimas, skatinantis ir toliau atsakingai dirbti atsižvelgiant į vartotojų lūkesčius. Jau eilę metų būdami vieni iš elektronikos lyderių pasaulyje, o dabar ir Lietuvoje, mes siekiame kurti žmonėms prieinamas inovacijas, gerinančias gyvenimą ir darančias jį paprastesnį. Neabejojame, kad reikšmingos inovacijos gimsta tik tuomet, kai svarbiausiais yra laikomi vartotojų poreikiai“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Prie produktų vertinimo prisidėjo ir kompetentinga komisija, kuri gilinosi į produktų specifikacijas ir turėjo pusę vertinimo svorio. Šis darbas buvo patikėtas išmaniuosius elektronikos prietaisus kuriančios bendrovės „Deeper“ pardavimų direktoriui Aivarui Bakanui, naujosios kartos mokslininkui Tomui Proscevičiui, TOPO CENTRO inovatyvių projektų ir produktų vadovas Almantas Dulkys, lietuvių aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis, žurnalistas, rašytojas ir maisto kritikas Andrius Užkalnis, „Lrytas.lt“ mokslo rubrikos žurnalistas Arnoldas Lukošius, drabužių dizainerė Jurgita Januškevičiūtė, habilituotas fizinių mokslų daktaras Antanas Čenys, BOD Group“ įkūrėjas ir vadovas Vidmantas Janulevičius, „TonyBet“ įkūrėjas ir akcininkas, Europos Parlamento narys bei mecenatas Antanas Guoga, kulinarinių knygų autorė ir tinklaraštininkė Renata Ničajienė, DELFI Mokslo ir Technologijų redaktorius Vaidas Neverauskas.

„TECH TOP 2015“ nugalėtojai

 • Metų išmanusis telefonas – „Apple“ Iphone 6S
   
 • Metų nešiojamasis kompiuteris – „Apple“ Macbook Air 13'
   
 • Metų išmanusis televizorius – SAMSUNG UE40H6400 
   
 • Metų maisto gaminimo technika – Daugiafunkcinis puodas STOLLAR BMC650
   
 • Metų šaldytuvas – SAMSUNG RB29HSR2DSA
   
 • Metų skalbimo mašina – BOSCH WAP28498SN
   
 • Metų maisto ruošimo technika - Viryklė ELECTROLUX EKK51350OW
   
 • Metų ausinės – JBL Synchros E50
   
 • Metų sveikatinimo technika – Masažinė vonelė BEURER FB 35
   
 • Metų grožio technika – Fotoepiliatorius PHILIPS SC2009/00
   
 • Metų fotoaparatas – „NIKON“ D5300
   
 • Metų inovacija – SAMSUNG VR10F71UCBC
   
 • Lietuvos technikos pasiekimas – termožaliuzės „Collect&Reflect”
   
 • Metų tautos prekės ženklas – „Samsung“