+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanusis laikrodis Garmin vivomove HR Sport Black/Rose Gold

Išmanusis laikrodis Garmin vivomove HR Sport Black/Rose Gold 1
  • Kaina:
    179,00 € 199,00 €
    Jūs sutaupote: 20,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Hibridinis išmanusis laikrodis su lietimui jautriu ekranu ir mechaninėmis laikrodžio rodyklėmis


Hibridinis išmanusis laikrodis
Gaukite geriausias klasikinio laikrodžio išvaizdos savybes, kuomet mechaninės laikrodžio rodyklės susisies su moderniu ir pranykstančio dizaino lietimui jautriu ekranu. Išmanusis laikrodžio ekranas įsijungs tik tuomet kai staigiau pakelsite ir pažvelgsite į savo riešą. Mechaninės laikrodžio rodyklės automatiškai pasitrauks į šalis, kuomet prisiliesite prie lietimui jautraus ekrano, o kai viską peržiūrėsite, rodyklės grįš į rodomo laiko poziciją.


Stilius ir sportas
Nuo šiol nebereikės aukoti stiliaus dėl funkcionalumo, nes šie modernūs laikrodžiai matuos pulsą tiesiog nuo Jūsų riešo. Be nueitų žingsnių ir miego kokybės fiksavimo, v?vomove HR laikrodžiai taip pat suteikia tikslią sudegintų kalorijų informaciją, paremtą pagal širdies ritmo pokyčių informaciją ir fizinį aktyvumą.


Patiriamo streso stebėjimas
Dėvėdami Vivomove HR žinosite kuomet būsite atsipalaidavę, pusiausvyroje ar turėsite ypač įtemptą dieną. Jeigu dienos metu Jūsų streso lygis ženkliai kilstels į viršų, žinosite kad atėjo metas paiimti poilsio petraukėlę ir išvengti nemalonių akimirkų. O naudodamiesi specialių atsipalaidavimo laikmatį, galėsite sumažinti patiriamą stresą giliais kvėpavimo pratimais.


Aktyvios gyvensenos sekimo asistentas
Su Vivomove HR laikrodžiu ne tik atrodysite puikiai, tačiau taip pat ir jausitės. Išanalizuodamas surinktą širdies ritmo informaciją, jis suteiks pažangią sportinės būklės stebėjimo informacija, kaip VO2 maksimumo rodiklį ir amžių pagal fizinę būklę - kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis.
Išmanus ir elegantiškas
Nuo šiol niekados nepraleisite nė vienos žinutės, dėka išmaniųjų pranešimų funkcijos laikrodžio ekrane, o jūsų sportinių veiklų ir aktyvumo stebėjimo informacija bus automatiškai įkeliama į Garmin Connect™ išmaniąją programėlę. Net gi galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo telefono muzikos grotuvą.


Move IQ™ technologija
Su integruota Garmin Move IQ™ technologija įrenginys galės automatiškai pradėti ir sustabdyti vaikščiojimo arba bėgimo veiklos fiksavimą, o vėliau visa išsaugota informacija bus automatiškai išsaugoma Garmin Connect programėlėje, detalesnei veiklos analizei.Dalinkitės ir varžykitės
Duomenų sinchronizavimas su Garmin Connect sistema yra daugiau nei tik duomenų kaupimas. Garmin Connect yra gyva bendruomenė, kur galite susisieti su kitais vartotojais, dalyvauti savaitiniuose iššūkiuose, motyvuoti ir skatinti draugus ir dalintis savo pasiekimais socialiniuose tinkluose. Garmin Connect sistema yra nemokama bei prie jos galima prisijungti su kompiuteriu arba su Garmin Connect™ Mobile programėle.

Specifikacija

Prekės kodas 993201000183
Barkodas 7537592108478
Spalva Juoda
Baterijos darbo trukmė (val.) 120
Vidinė atmintis (MB) n/d
Papildoma informacija Stikliukyje integruotas pranykstantis ekranas
Jungtys 1xUSB
Pulso rodymas ekrane Yra
Papildomos funkcijos Bluetooth, Atsparus vandeniui, Miego sensorius, Žingsniamatis, Žadintuvas, Pulso matuoklis, Pranešimas apie skambutį, SMS, Kalorijų skaičiuoklė, Aktyvumo matuoklis, Akselerometras, vibracija, atstumo matavimas, Skambinančio numerio rodymas, telefono paieška, Priminimas pajudėti, VO2max, Laikas, Muzikos valdymas
Suderinamumas su įrenginiais iPhone, Android
Ekrano dydis (") 0.38" x 0.76"
Navigacija (GPS) Nėra
Baterijos talpa (mAh) -
Lietimui jautrus ekranas Yra
Pranešimų (SMS ir kt.) valdymas Yra
Vaikiškas Nėra
Įrenginio tipas Išmanusis laikrodis
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti