+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanioji apyrankė GARMIN Vivosmart 4, Gray/Silver S/M

  • Kaina:
    139,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Stebėkite savo aktyvumą su stilinga išmaniąja apyranke


Apyrankė turi aktyvumo ir sveikatos būklės stebėjimo įrankius, tokius kaip riešinis pulsometras, streso lygio matavimas, atsipalaidavimo režimas, VO2 max, žingsnių kiekis, sudegintos kalorijos ir kt.
Įkrauta baterija veikia iki 7 dienų ( neįskaitant Pulse Ox sleep matuoklio) ir yra saugi naudoti tiek duše, tiek baseine.

Stilingas dizainas
Ši plona apyrankė yra kelių spalvų kombinacijų, papildo jūsų stiliu savo išskirtiniu dizainu, metalo apdailos akcentais ir šviesiu, lengvai skaitomu ekranu. Įjungtas ekranas automatiškai prisitaiko prie aplinkos šviesos lygio, todėl yra matomas net ryškioje saulės šviesoje.


Pulso matuoklis ant jūsų riešo
Pulse Ox sensorius apskaičiuoja deguonies kiekį kraujyje.Miego stebėjimo technologija
Vivosmart 4 stebi jūsų lengvą, gilų ir REM miego stadijas kartu su kūno judėjimu per visą naktį.Optimizuokite savo kūno energiją
„Vivosmart 4“ kūno energijos stebėsena naudoja streso, širdies ritmo svyravimo, miego ir aktyvumo duomenų derinį tam, kad išmatuotų jūsų energijos atsargas bet kuriuo metu. Tai leidžia planuoti dieną taip, kad paskirstytumėte laiką savo veiklai ir poilsiui.


Streso matuoklis
Vivosmart 4 stebi laiko intervalus tarp kiekvieno širdies dūžio, apskaičiuoja ir rodo jūsų streso lygį. “Atsipalaidavimo priminimo” funkcija, pastebi padidėjusį stresą ir įspėja jus pranešimu primindama, kad reikia atsipalaiduoti.


Sekite savo aktyvų gyvenimą
Vivosmart 4 kiekvieną dieną nustatys jūsų aktyvumo tikslus, seks ir stebės jūsų progresą.


Sekti savo treniruotes
Vivosmart 4 funkcija „Move IQ“ automatiškai aptiks tokius pratimus, kaip pėsčiomis, plaukimas, dviračių sportas ir elipsinis treniravimas.


Išmanieji pranešimai
Naudodamiesi Vivosmart 4 sekite informaciją apie orus, valdykite muzikos grotuvą telefone, gaukite išmaniuosius pranešimus, raskite pamestą telefoną, skaitykite socialinių tinklų pranešimus savo apyrankės ekrane. Gaukite vibracinius įspėjimus apie skambučius, sms žinutes, o jeigu esate Android vartotojas – galėsite siųsti tekstinius atsakymus ir pats.


Prisijunkite ir varžykitės
Stebėti savo veiklų ir pasiekimų informaciją ypač paprasta. Apyrankė v?vosmart 4 automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect išmaniąja programėle.

Specifikacija

Prekės kodas 993201000193
Barkodas 7537592052252
Spalva Pilka
Baterijos darbo trukmė (val.) iki 168 val
Jungtys 1xUSB
Pulso rodymas ekrane Yra
Papildomos funkcijos Bluetooth, Atsparus vandeniui, Žingsniamatis, Žadintuvas, Pulso matuoklis, Pranešimas apie skambutį, SMS, Aktyvumo matuoklis, Akselerometras, vibracija, atstumo matavimas, Skambinančio numerio rodymas, telefono paieška, VO2max, Laikas, Miegas, Žingsniai, Sudegintos kalorijos, Muzikos valdymas, Treniruotės
Suderinamumas su įrenginiais iPhone, Android
Ekrano dydis (") 0.26" x 0.70"
Navigacija (GPS) Nėra
Baterijos talpa (mAh) -
Lietimui jautrus ekranas Yra
Pranešimų (SMS ir kt.) valdymas Yra
Vaikiškas Nėra
Įrenginio tipas Išmanioji apyrankė
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti