+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

„iPhone 7“ naktinė prekyba subūrė ištikimiausius Apple fanus


Vaizdas, primenantis „iPhone 7“ startą bet kurioje šalyje: nekantriausi APPLE telefonų fanai Lietuvoje pasirinko šią naktį ne miegoti, o dalyvauti oficialiame „iPhone 7“ prekybose starte. Viso to atpildas – galimybė pasidžiauti ilgai lauktu ir neabejotinai geidžiamiausiu šių metų telefonu pirmiesiems.

  


„Akivaizdu, kad „iPhone 7“ startas sukėlė tikrą sujudimą ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje: šimtai žmonių iš anksto rezervavosi telefonus, o šio telefono paklausa tokia didelė, kad daliai žmonių teks kantriai laukti jų išsirinkto telefono modelio, kol jis pasieks Lietuvą“, – teigia Remigijus Štaras, TOPO CENTRO generalinis direktorius.

Oficialus Apple atstovas TOPO CENTRAS subūręs fanus Vilniuje, Ukmergės g. 240 ir Kaune, Savanorių pr. 206A, nevertė stovėti eilėse - atėję galėjo užsiregistruoti ir leisti iki prekybos starto likusį laiką pramogaudami: jiems buvo suteikta galimybė išmokti važiuoti riedžiu, valdyti dronus bei dalyvauti kitose pramogose.

Pirmieji „iPhone 7“ telefonai buvo parduoti 00:01 val., juos įsigijo Erikas iš Vilniaus.
 

  


Nuolaidos bent artimiausiu metu šiems telefonams nebus taikomos ir TOPO CENTRAS naujuosius telefonus pardavinės oficialiomis, gamintojo nustatytomis kainomis: 32 GB atminties „iPhone 7“ siūlys už 779,99 Eur, o 32 GB „iPhone 7 Plus“ kainuoja 919,99 Eur. Naujų telefonų kiekis yra ribotas.
 

„iPhone 7“ pristatymas TOPO CENTRE:

 

Pirmoji „iPhone 7“ telefono apžvalga lietuvių kalba: