+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

„Topo centras“ pirmasis Lietuvos rinkai pristato „Google glass“

Inovatyviausias prekybos tinklas Lietuvoje „TOPO CENTRAS“, pirmasis ir vienintelis  iš mažmeninių prekybos elektronika tinklų Lietuvoje, pristato išmaniuosius akinius „Google glass“. Pristatymas vyks gruodžio 27 d. (šeštadienį) „TOPO centro“ parduotuvėje Klaipėdoje, Taikos pr. 64 (PC Arena), 14 val.,  tačiau visą dieną bus galima ne tik pamatyti, bet ir išbandyti šį naują rinkoje produktą

„Google glass“ - tai kompanijos „Google“ sukurti išmanieji akiniai, kuriuos kompanija pradėjo kurti prieš daugiau nei ketverius metus, o prekyboje jie pasirodė tik šių metų pradžioje. Lietuvoje iki šiol nebuvo galimybės įsigyti šį produktą - dabar jį galima įsigyti „Topo centro“ parduotuvėse.

Išmanieji akiniaiGoogle GLASS“  „bluetooth“ arba „wifi“ ryšiu jungiasi su išmaniuoju telefonu, todėl su jais galima skambinti, atsiliepti į skambučius, siųsti ir gauti žinutes, rašyti ir gauti el. laiškus, filmuoti, fotografuoti, atlikti paiešką internete ar naudotis navigacija. Ir tai tik pagrindinės šio įrenginio funkcijos, kurias galima išplėsti specialių programėlių pagalba.

Akiniai gali būti valdomi balsu, komandas sakant anglų kalba, arba tiesiog liečiant akinių valdiklį, esantį akinių dešinėje.

     Visas šias funkcijas galima išbandyti „Topo centre“  Klaipėdoje , Taikos pr. 64 (PC Arena).  

    Ateik ir išbandyk!