+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SAMSUNG HW-N650

Garso sistema SAMSUNG HW-N650 1
Garso sistema SAMSUNG HW-N650 2
  • Kaina:
    359,00 € 379,00 €
    Jūs sutaupote: 20,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

GARSO MOKSLAS
Išmėgintas ir priderintas Kalifornijos garso laboratorijoje, kur mūsų garso inžinieriai išnaudodami pažangiausias garso technologijas ir moderniausią kompiuterinį modeliavimą sukuria puikiai subalansuotą ir visą erdvę užpildantį garsą.MĖGAUKITĖS PANORAMINIU GARSU
Suteikite gyvybės savo pramogoms. Garso juosta kiekvieną patalpos kampelį pripildys dinamiško ir sodraus garso, kuris išties pakeis jūsų namus.


GARSAS, KURIS JUDINA. „SAMSUNG ACOUSTIC BEAM“
Neleiskite garsui stovėti. „Samsung Acoustic Beam“ technologija sujungia ir perteikia garsą taip, kad atrodo, jog jis sklinda kaip tik iš ten, kur ekrane vyksta veiksmas. Idealiai pritaikytas filmams ir žaidimams – su šiuo garsu tikrai pajusite skirtumą.


IŠTIES NEPAPRASTI 4K POTYRIAI
Jūsų UHD turinys, UHD „Blu-ray“ diskų grotuvas ir garso juosta – tai neprilygstamas derinys ypatingam jūsų poilsiui. Dėl 4K sklaidos jūsų 4K turinys transliuojamas sklandžiai ir su papildomu dinamišku erdviniu garsu. Nepraleiskite galimybės mėgautis puikios kokybės turiniu.OPTIMIZUOTAS ŽAIDIMŲ GARSAS. DABAR UŽTENKA TIK SPUSTELĖTI
Prijunkite konsolę ir iš karto mėgaukitės puikios kokybės garsu. Garso juostos automatinės nuostatos optimizuoja jūsų garsą pagal žaidimą. Argi ne paprasta? Tiesiog žaiskite!


CENTRINIS KANALAS AIŠKIEMS DIALOGAMS
Įvertinkite nepriekaištingai aiškų dialogą, transliuojamą per atskirą centrinį kanalą. Tai visame diapazone subalansuotas garsas, dėl kurio jūsų namų pramogų potyriai bus dar geresni.


GALINGI ŽEMI TONAI
Nesipainiokite garsiakalbių laiduose. Padėkite belaidžio ryšio žemų dažnių kolonėlę bet kur patalpoje ir pasinerkite į galingą erdvinį garsą.IŠPLĖSTINIS ERDVINIS GARSAS
Erdvinis garsas išplečia klausymosi zoną į šonus ir aukštyn, kad jaustumėte ir girdėtumėte jį visur. Dabar galite mėgautis išties įspūdingu ir panardinančiu erdviniu garsu su efektais.


BELAIDIS RYŠYS SU TELEVIZORIUMI
Prijunkite garso juostą prie savo „Samsung“ televizoriaus tiesiog per „Bluetooth“, be jokių laidų. Akimirksniu išgirsite garsą dar aiškiau ir įspūdingiau.


MUZIKOS TRANSLIACIJA PER „BLUETOOTH“
Garso juosta naudoja „Bluetooth“ lengvai belaidei prieigai prie kitų prietaisų. Mėgaukitės aukščiausios kokybės garso muzika savo mobiliajame prietaise bet kur ir bet kada.VALDYKITE VIENU NUOTOLINIO VALDYMO PULTU
Reikės tik vieno nuotolinio valdymo pulto. Maitinimą, garsumą ir net garso efektus galima valdyti garso juostoje „Samsung One Remote Control“ nuotolinio valdymo pultu.


PARUOŠTAS ERDVINIS GARSAS BELAIDŽIU RYŠIU
Su belaidžio ryšio erdvinio garso rinkiniu paprastai ir be jokių laidų išplėsite savo garso juostą iki erdvinio garso sistemos. Kartu su savo garso juosta galite sukurti kanalų sistemą, kad galėtumėte mėgautis tikru erdviniu garsu.


„SAMSUNG AUDIO REMOTE“ PROGRAMĖLĖ
Valdykite savo garso juostą su „Samsung Audio Remote“ programėle savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame įdiegta „Android™“. Tiesiog prisijunkite per „Bluetooth™“ ir galėsite valdyti visas pagrindines garso juostos funkcijas ir leisti mėgstamas dainas iš grojaraščio savo mobiliajame prietaise per vieną programėlę.

Specifikacija

Prekės kodas 102160000028
Barkodas 8801643216672
Galingumas (W) 360
Spalva Juoda
Garso sistema 5.1
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.