+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SAMSUNG HW-N550

Garso sistema SAMSUNG HW-N550 1
Garso sistema SAMSUNG HW-N550 2
Garso sistema SAMSUNG HW-N550 3
  • Kaina:
    379,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

PAGERINKITE SAVO TELEVIZORIAUS GARSĄ
Patys įsitikinkite, kiek daug gali garsas. Mėgaukitės platesniu garso diapazonu ir pasinerkite į galingų žemų tonų virpesį. Dėl integruoto centrinio garsiakalbio bet kurį dialogą girdėsite nepriekaištingai aiškiai. Įprastas televizoriaus garsas tam neprilygsta nė iš tolo.CENTRINIS KANALAS AIŠKIEMS DIALOGAMS
Įvertinkite nepriekaištingai aiškų dialogą, transliuojamą per atskirą centrinį kanalą. Tai visame diapazone subalansuotas garsas, dėl kurio jūsų namų pramogų potyriai bus dar geresni.


GALINGI ŽEMI TONAI
Nesipainiokite garsiakalbių laiduose. Padėkite belaidžio ryšio žemų dažnių kolonėlę bet kur patalpoje ir pasinerkite į galingą erdvinį garsą.


IŠPLĖSTINIS ERDVINIS GARSAS
Erdvinis garsas išplečia klausymosi zoną į šonus ir aukštyn, kad jaustumėte ir girdėtumėte jį visur. Dabar galite mėgautis išties įspūdingu ir panardinančiu erdviniu garsu su efektais.BELAIDIS RYŠYS SU TELEVIZORIUMI
Prijunkite garso juostą prie savo „Samsung“ televizoriaus tiesiog per „Bluetooth“, be jokių laidų. Akimirksniu išgirsite garsą dar aiškiau ir įspūdingiau.


MUZIKOS TRANSLIACIJA PER „BLUETOOTH“
Garso juosta naudoja „Bluetooth“ paprastai belaidei prieigai prie kitų prietaisų. Mėgaukitės aukštos kokybės muzika iš savo mobiliojo prietaiso be jokių laidų.


VALDYKITE VIENU NUOTOLINIO VALDYMO PULTU
Reikės tik vieno nuotolinio valdymo pulto. Maitinimą, garsumą ir net garso efektus galima valdyti garso juostoje „Samsung One Remote Control“ nuotolinio valdymo pultu.PARUOŠTAS ERDVINIS GARSAS BELAIDŽIU RYŠIU
Su belaidžio ryšio erdvinio garso rinkiniu paprastai ir be jokių laidų išplėsite savo garso juostą iki erdvinio garso sistemos. Kartu su savo garso juosta galite sukurti kanalų sistemą, kad galėtumėte mėgautis tikru erdviniu garsu.


„SAMSUNG AUDIO REMOTE“ PROGRAMĖLĖ
Valdykite savo garso juostą su „Samsung Audio Remote“ programėle savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame įdiegta „Android™“. Tiesiog prisijunkite per „Bluetooth™“ ir galėsite valdyti visas pagrindines garso juostos funkcijas ir leisti mėgstamas dainas iš grojaraščio savo mobiliajame prietaise per vieną programėlę.


Specifikacija

Prekės kodas 102160000027
Barkodas 8801643213060
Galingumas (W) 340
Spalva Juoda
Garso sistema 3.1
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.