+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Veiksmo kamera GoPro HERO7 juoda

  • Kaina:
    349,99 € 429,99 €
    Jūs sutaupote: 80,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas


HYPERSMOOTH VAIZDO ĮRAŠO STABILIZACIJA
Stabilumas lyg filmuotumėte su gimbalu! HERO7 nuspėja jūsų judesius ir pataiso kamera, kad užtikrintų pačius geriausius kadrus.TVIRTAS IR ATSPARUS VANDENIUI
Dalinkitės prisiminimais, kurių negalite užfiksuoti telefonu. HERO7 yra tvirtas bei atsparus vandeniui, todėl galėsite užfiksuoti net ir pačius ekstremaliausius nuotykius.


VALDYMAS BALSUS
Išlikite momente. Valdykite savo HERO7 be rankų judesių, su balso komandomis tokiomis kaip “GoPro,  take  a  photo” (“GoPro, nufotografuok”)  ir  “GoPro,  start  recording.”(“GoPro, pradėk filmuoti”)SUPERPHOTO
Automatiškai fotografuokite pačias geriausias nuotraukas. Su SuperPhoto, HERO7 pats pritaikys HDR, vietinį tonų atvaizdavimą ar sumažins aplinkinį triukšmą, kad įamžintumėte tobuliausias akimirkas.


TIESIOGINIS TRANSLIAVIMAS
Dalinkitės savo istorijomis iš karto su video transliavimu ar Facebook Live. Jūs galėsite išsaugoti savo transliuotus vaizdo įrašus į SD kortelę.TIMEWARP  VIDEO
Užfiksuokite labai stabilizuotus vaizdo įrašus, kurių trukmė yra tol, kol judate aplink. Pagreitinkite net iki 30 kartų, kad ilgesnes veiklas paverstumėte momentais, kuriais galima pasidalinti.


4K60  VIDEO  +  12MP  NUOTRAUKOS
HERO7 filmuoja nuostabius 4K60 vaizdo įrašus ir 12 nuotraukas.8X  SLO-MO  VAIZDO ĮRAŠAI
Su itin aukštu 1080p240 vaizdo įrašo kadravimo greičiu, jūs galėsite sulėtinti viską iki 8 kartų ir iš naujo išgyventi smagiausius, juokingiausius ir nuostabiausius nuotykius!


INTUITYVUS, LIETIMUI JAUTRUS EKRANAS
HERO7 turi lietimui jautrų ekraną ir 3 pagrindinius fiksavimo režimus, kurie supaprastins filmavimą.VEIDO, ŠYPSENOS IR SCENOS ATPAŽINIMAS
HERO7 žinos, kada atsisukate į kamera, šypsotės ir dar daugiau! GoPro pogramėlė naudos šias detales, kad atrinktu pačius geriausius kadrus ir sukurs nuostabius vaizdo įrašus.


FILMUOTIKE VERTIKALIAI
Fotografuokite ir filmuokite vertikaliai – puikiai tinka Snapchat ir Instagram programėlių istorijoms!

Specifikacija

Prekės kodas 992106000148
Barkodas 8182790230774
Fotografavimo raiška 12 MP
Spalva Juoda
Ekrano įstrižainė (") 2"
Filmavimo raiška 1080p@60fps
Vaizdo stabilizatorius Yra
Baterija 1220 mAh
Jungtys Bluetooth, WiFi, USB-C
Papildoma informacija Atsparumas vandeniui; Kontroliuojama balsu;
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.