+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Vaizdo registratorius MIO MiVue 792 su GPS, WIFI

  • Kaina:
    149,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

AIŠKUS VAIZDAS NET TAMSIAME KELYJE


Aukščiausios kokybės STARVIS ™ CMOS – puikus kontrastas, aiškios ir sodrios spalvos net esant silpnam apšvietimui.


STARVIS ™ yra „Sony Corporation“ prekės ženklas


SUSIEKITE SU WIFI


Duomenų saugojimas neturėtų būti sudėtingas. Su MiVue 792 WIFI Pro tiesiog sukurkite atsargines kopijas MiVue programėlėje naudodami WIFI ir atkurkite įrašus telefone. Lengva.


SUKURTA JŪSŲ SAUGUMUI


Pažangios sistemos vairuotojo pagalbai. Įspėjimai ir priminimai yra tam, kad jūs saugiai pasiektumėte kelionės tikslą. Štai kodėl MiVue 792 WIFI Pro yra su iš anksto įdiegtomis vairuotojo asistento sistemomis. MiVue 792 WIFI Pro tikslas yra jūsų saugumas.


PIRMIAUSIA JŪSŲ SAUGUMAS


Keliai keičiasi, tačiau tai nereiškia, kad jūsų įrenginys turėtų pasenti. MiVue 792 WIFI Pro saugos kamerų įspėjimai atnaujinami kas mėnesį, atsižvelgiant į prietaiso eksploatavimo laiką.


TOBULOS DETALĖS


Niekada nepraleiskite detalių su MiVue ™ 792 WIFI Pro. Kameroje įmontuotas įrenginys fiksuoja filmuotą medžiagą 60 kadrų per sekundę greičiu, todėl galite būti tikri, kad visos kelyje esančios detalės, nesvarbu, kur esate yra užfiksuotos ir saugomos, kad padėtų jums apsisaugoti įvykio atveju.


ABSOLIUTUS PATOGUMAS NAUDOJANT ĮMONTUOTĄ GPS


GPS modulis yra prietaisų skydelio viduje, skirtingai nuo kitų rinkoje esančių prietaisų, taigi nėra jokių papildomų išorinių įrenginių. Kiekvieno įrašo metu jūsų vieta ir greitis yra registruojami.


ECO DRIVE – JŪSŲ EKOLOGIŠKOMS KELIONĖMS


Naudojant ECO Drive funkciją jūsų pasieksite savo tikslą nepakenkdami planetai.


STILINGAS IR KOMPAKTIŠKAS


Nėra jokios priežasties, kad vaizdo registratorius neturėtų būti stilingas. MiVue 792 WIFI Pro yra kompaktiškas, dailus ir tvirtas. Pritvirtintas prie priekinio automobilio stiklo neatitraukia vairuotojo dėmesio ir gali būti laikomas automobilio salono daiktinėje, kai jo nenaudojate.


 


Specifikacija

Prekės kodas 992221000042
Barkodas 4710887989898
Papildoma informacija 9.5
GPS Yra
Kortelės tipas Micro SD
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.