+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Žuvų paieškos sensorius DEEPER Smart Sonar Chirp, žalias

 • Kaina:
  314,99 € 319,99 €
  Jūs sutaupote: 5,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

 • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
 • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Deeper CHIRP+ yra pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas su GPS funkcija ir „Wi-Fi“, kuriame naudojama CHIRP technologija. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, aptikti plėšriąsias žuvis, nustatyti, kur yra žuvų būriai, ir žvejoti ypatingame gylyje. Su CHIRP+ pagalba lengviau apsispręsite, kokią strategiją taikyti norint sugauti daugiau ir greičiau.Kas yra CHIRP?
Įprastinis echolotas vienu metu siunčia vieną dažnio impulsą. Echolotas su CHIRP (anglų k. „Compressed High Intensity Radiated Pulse“)   siunčia pastovius impulsus, kurių dažniai siekia nuo žemų iki aukštų, todėl gauti rezultatai yra kur kas aiškesni ir ryškesni, lyginant su įprastiniais echolotais.Kodėl Deeper CHIRP+ yra geriausias


Neprilygstama skiriamoji geba


1 cm skiriamoji geba padės lengvai aptikti norimas rūšis, net jei jos bus tarp gausybės masalo, arba susekti net mažiausią jauką, kai žvejojate spiningu.


Išskirtinis gylio nustatymo tikslumas


Naudojant CHIRP paviršiaus triukšmas yra minimalus, todėl echoloto duomenys bus tikslūs net ir labai sekliuose vandenyse, o žuvis gali aptikti vos 15 cm atstumu nuo vandens paviršiaus. Tai dar ne viskas – galėsite aptikti dugnines žuvis vandens telkiniuose iki 100 m.


3 impulsų dažniai užtikrina universalumą


Nuskaitydami plotą plataus spindulio signalu (47°, 100 kHz) atraskite žuvų susibūrimo vietas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jus dominančią vietą, naudokite vidutinio spindulio dydžio signalą (16°, 290kHz), o norėdami tiksliai sužinoti, kokios rūšies žuvis aptikote, naudokite siauro spindulio signalą (7°, 675kHz). 


Ypač greita įkrova


80 % per 45 minutes, o 100 % – per 75 minutes. Galėsite greitai grįžti prie vandens.


Ką matysite Deeper programėlėje • Nepaprastai aiškūs ir ryškūs vaizdai. Galėsite atskirti plėšriąsias žuvis nuo masalo ir dugnines žuvis nuo dugno kontūrų.

 • Galėsite matyti augmeniją, struktūrą, žuvis, dugno kontūrą, kietumą ir sudėtį. Žinosite apie gylį ir vandens temperatūrą.

 • Mažesnis triukšmas naudojat sekliuose vandenyse – 15 cm gylyje.

 • Galite pasirinkti iš trijų spalvų palečių, kad būtų patogu naudoti bet kokiomis oro sąlygomis 

Specifikacija

Prekės kodas 993050000011
Barkodas 4779032950480
Aprašymas suteikia informacijos apie žuvis, dugną, gylį, temperatūrą ir kt.
Veikimo laikas (val.) 4,5
Jungtys WiFi, Wireless, Micro USB B type, 5V DC, 450mA max
Suderinamumas su įrenginiais Išmanieji telefonai, Planšetiniai kompiuteriai, Android, iOS
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.