+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dronas DJI Mavic Air FLY MORE COMBO Onyx Black

  • Kaina:
    1 049,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

3 AŠIŲ KAMPINĖ KAMERA
Mavic Air yra pats kompaktiškiausias DJI dronas, turintis 3 ašių mechaninį gimbalą su jo sumažintu kampiniu vibracijos diapazonu sumažintu iki 0.005 laipsnio. Dėl trikampės formos, gimbalo slopintuvai padeda kurti stabilesnius kadrus. Mavic Air kamera turi 1/2.3“ 12 megapikselių CMOS jutiklį ir f/2.8 objektyvą su 35mm ekvivalentiniu 24mm centriniu ilgiu, kad galėtumėte fotografuoti ir filmuoti aukščiausioje kokybėje.


32 MP SFERŲ PANAROMOS
Be horizontalių, vertikalių ir 180 laipsnių panoramų, Mavic Air sujungia 25 kadrus kartu vos per 8 sekundes ir sukuria neįtikėtinai aiškias 32MP sferines panoramas. Jas peržiūrėti galite su DJI žiūronais.4K 100 MBPS VAIZDO ĮRAŠAI
Mavic Air filmuoja kiekvieną vaizdo įrašą su neįtikėtina 4K 30fps raiška ir įrašo su 100 Mbps, kad užfiksuotų kiekvieną sekunę su UHD raiška.


SULĖTINTI VAIZDO ĮRAŠAI
Dronas gali filmuoti su 1080p 120fps sulėtintus vaizdo įrašus, todėl galėsite užfiksuoti visus savo greitus nuotykius.HDR NUOTRAUKOS
Naujas HDR algoritmas leis jums gauti geriausius padėties nustatymus pagal šviesos sąlygas. Per daug atviros ar tamsios erdvės gauna natūralesnį pakeitimą tarp šviesos ir šešėlių, o DPS pagreitis leis jums fotografuoti efektyviau.


8GB VIDINĖ ATMINTIS
Be MicroSD kortelės vietos, dronas dar turi ir 8GB vidinę atmintį, kuri leis jums išsaugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus tiesiai į droną ir vėliau perkelti failus su USB 3.0 Type-C jungties pagalba.
3D SULANKSTOMAS DIZAINAS
Toks pat didelis ir platus kaip išmanusis telefonas kai yra sulankstytas, Mavic Air yra itin kompaktiškas dronas, kuris plečia nedidelių prietaisų galimybes.


SULANKSTOMAS PULTAS
Drono valdymo pultas yra sulankstomo, ergonomiško dizaino, kad galėtų išlaikyti jūsų išmanųjį telefoną. Prijungiamos valdymo lazelės gali būti laikomo pačiame pulte, kad jums būtų patogiau.ACTIVETRACK
ActiveTrack gali pajaustiiki 16 pasirinktų objektų vienu metu, todėl galėsite pasirinkti, tinkamą sekimo objektą kelyje. Su aukštesniu sekim tikslumu ir platesnėmis scenarijaus programomis, ActiveTrck gali sekti taikinius net jei jie bėga, šokinėja ir važiuoja dviračiu.

SMARTCAPTURE
Smagi, paprasta ir intuityvi SmartCapture funkcija leidžia naują ir interaktyvų būdą kaip valdyti Mavic Air. Įjunkite ir valdykite droną su rankos gestais ir galėsite filmuoti bei fotografuoti bet kada.FLIGHTAUTONOMY 2.0
FlightAutonomy 2.0 yra galingo Mavic Air matymo jutiklio sistema. Dronas stebi aplinką ir suvokia jos orientaciją, užsitikrindamas sau išsamią apsaugą.


MAKSIMALUS 21 MINUTĖS SKRYDŽIO LAIKAS
Mavic Air išmanios skrydžio baterijos ir iš aukšto tankio ličio ir užtikrina, kad jūsų dronas vienu įkrovimu skristų iki 21 minutės.Specifikacija

Prekės kodas 992201000352
Barkodas 6958265159848
Svoris (g) 2,4
Maksimalus greitis (km/h) 68
Skrydžio laikas (min) 21
Kameros stabilizatorius Yra
Suderinamumas su įrenginiais Android, iOS
Skrydžio režimai 3
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.