+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

„Topo centras“ pradeda bendradarbiauti
su didžiausia pasaulio esporto kompanija

Vienas didžiausių pasaulyje prekybos aljansų „Euronics International“, kurios narys yra ir didžiausias Lietuvos elektronikos prekybos tinklas „Topo centras“, pranešė apie bendradarbiavimą su „ESL“ arba geriau žinoma kaip „Electronic Sports League“, didžiausia pasaulio esporto kompanija, rengianti ir gyvai transliuojanti svarbiausias esporto varžybas. Virtualioje erdvėje vykstančias varžybas visame pasaulyje stebi 5 milijonai žmonių, o gyvai renginius stebi virį 20 tūkstančių žmonių. Į šį sportą atkreipė dėmesį daugelis didžiųjų sporto klubų: savo esporto komandas turi beveik 200 profesionalių sporto klubų, iš kurių net 150 – futbolo.

Naujoji „Euronics“ partnerystė suteiks „Topo centro“ lankytojams galimybę dar lengviau susipažinti su esportu, paskatins didesnį domėjimąsi šia sporto šaka Lietuvoje, pasinaudoti specialiais pasiūlymais GAMING prekėms, sudalyvauti šventinėse aktyvacijose ir žaidimuose. Vienas iš pirmųjų žingsnių šio tikslo link – artėjantis „Topo centro“ konkursas, kurio metu galima bus laimėti bilietus į „ESL“ pasaulio čempionatą. Tarptautinė prekybos grupė „Euronics“ daugiausiai savo dėmesio ir resursų skirs garsiajam „ESL One“ renginiui Hamburge, kuriame dalyvaus geriausios šiuo metu pasaulyje esporto komandos iš viso pasaulio.

„Topo centras“ jau beveik metus remia vienintelę profesionalią Lietuvos esporto komandą „Žalgiris“, o iš grupės atėjęs rėmimas tik sustiprino bendrovės strategiją „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras bendradarbiavimo pradžią aiškina nuoširdžiu noru prisidėti prie šio judėjimo stiprinimo ir Lietuvos garsinimo. „Tai sparčiai auganti kategorija ir norėdami žinoti žaidėjų poreikius turime būti arti šios srities profesionalų. Nors daugeliui tai tik pramoga, bet tikime, kad ir Lietuva prisidės prie šio judėjimo išugdydama naujų talentų, kurie uždirbs ne mažiau nei mūsų sportininkai NBA“, – teigia R. Štaras.