+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Elektroninė skaityklė POCKETBOOK Touch HD

Elektroninė skaityklė POCKETBOOK Touch HD 1
 • E-kaina:
  159,00 € 169,00 €
  Jūs sutaupote: 10,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.
Dėmesio!
Prekę atsiimti ir sumokėti galėsite tik šioje parduotuvėje:
Ekspozicinė prekė:
 • Prekė nenaudota (nauja)
 • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
 • Prekė buvo eksponuojama
 • Įeina visi priklausantys priedai
 • Pilna garantija
 • Geresnė kaina

Aprašymas

POCKETBOOK Touch HD


Dėl paprastos ir elegantiškos klasikinės juodos spalvos PocketBook Touch HD išvaizdos įrenginys tiks prie bet kokio stiliaus.Jūsų patogumui sukrta priekiniame skydelyje  rankiniai mygtukai, kuriuos galima naudoti kartu su jutikliniu ekranu. Šią kompaktišką el. skaityklę (matmenys: 113,5x175x9 mm; svoris: 180 g) patogu naudoti visur – keliaujant, biure ir namuose.

Geriausiomis „PocketBook“ tradicijomis pasižyminčiame PocketBook Touch HD įrengtas jutiklinis ekranas, įtaisytas belaidžio ryšio „Wi-Fi“ įtaisas, iš anksto įdiegti žodynai, galima rinktis iš daugiau kaip 30 sąsajos kalbų, bet to įrenginys palaiko 22 formatus ir, žinoma, – mp3.

 El. skaityklė palaiko mp3 formatą, joje įrengtas standartinis 3,5 mm garso lizdas. Naudotojas gali atsisiųsti mėgstamos muzikos kolekciją ir skaitymą derinti su muzikos klausimu. Tinkamai parinktas garso fonas sustiprins knygos emocinį poveikį. Garso nustatymus valdyti labai lengva – pakeiskite garsumo lygį arba skaitydami garsą išjunkite.

Be to, galite klausytis garso knygų. Dabar naudotojas gali pats skaityti knygą arba mėgautis profesionaliai įrašyta mp3 formato garso knyga. PocketBook Touch HD pasižymi dar viena vertinga funkcija – teksto vertimo kalba, kurią naudojant tekstas paverčiamas kalba. Tai reiškia, kad el. skaityklė gali balsu skaityti bet kokią knygą arba bet kokio tekstinio formato dokumentą.

Kad jūs galėtumėte saugoti savo skaitmeninę biblioteką ir garso kolekciją, šioje naujoje el. skaityklėje įrengta 8 GB vidinė atmintinė ir išorinės „microSD“ kortelės lizdas (iki 32 GB). Efektyviai veikiantis 1 GHz procesorius ir 512 MB laisvosios prieigos atmintis užtikrina sparčią bet kokios programos reakciją ir stabilų veikimą bei puslapių vertimo sklandumą.

Specifikacija

Prekės kodas 999905000008
Barkodas 7640152094217
Papildoma informacija -
Atmintis (MB) 512
Spalva Juoda
Įstrižainė 6" (~15,2cm)
Jungtys Audio in, Micro USB, Micro SD, Micro SDHC
Kortelių skaitytuvas Yra
Palaikomi formatai PDF, TXT, MOBI, PRC, FB2, HTML, EPUB, DOC, RTF, DOCX, DJVU, CHM, TCR, ACSM
Ekrano technologija E Ink Carta
Ekrano raiška (taškų) 1488 x 1072
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti