+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

TOPO CENTRO „Draugų klubo“ taisyklės

Bendra informacija

1. Pateiktos taisyklės („Taisyklės“) nustato bendradarbiavimo ir bendravimo sąlygas tarp UAB „Topo Grupė“ („Topo Centras“) ir „Draugų klubo“ („Klientas“). Santykiai, kurių nereglamentuoja šios Taisyklės arba reglamentuoja juos iš dalies, yra reguliuojami atskirais viešais Bendrovės pranešimais Klubo nariams ir Lietuvos Respublikos teisės aktais.

2. „Draugų klubu“ yra laikomi ištikimiausi „Topo Centro“ klientai, prenumeravę „Topo Centro“ naujienlaiškius ir / arba sutikę gauti SMS žinutes, kurių tikslas pateikti klientams papildomas naudas, pirmiesiems pranešti apie akcijas ir naujienas, informuoti apie renginius ir perduoti kitą lojaliems klientams skirtą informaciją.

3. „Draugų klubo“ narys užpildydamas ir pateikdamas naujienlaiškio prenumeravimo formą („Formą“) patvirtina, kad yra susipažinęs su Taisyklėmis, Duomenų privatumo nuostatomis, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Bendrovė neatsako klientui, kuris iš dalies ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, Duomenų privatumo nuostatomis, nors turėjo tokią galimybę.

4. UAB „Topo Grupė“ pasilieka teisę bet kada visiškai arba iš dalies keisti Taisykles, nutraukti kliento narystę „Draugų klube“ arba nutraukti paties „Draugų klubo“ veiklą, prieš tai pranešusi apie tai „Draugų klubo“ nariams internetiniame puslapyje www.topocentras.lt arba išskirtiniais atvejais kliento elektroniniu paštu.


Kaip prisijungti prie „Draugų klubo“?

1. „Draugų klubo“ nariu gali tapti kiekvienas, pageidaujantis palaikyti ryšį su „Topo Centru“ ir pirmasis sužinoti apie „Topo Centro“ organizuojamas akcijas, išpardavimus, renginius, žaidimus, loterijas, naujienas, taip pat gauti asmeninius pasiūlymus, pagal pateiktus duomenis parinktus aktualius pasiūlymus). „Draugų klubo“ duomenis automatiškai susisiesime su klientų duomenimis, o todėl asmeninius pasiūlymus pateiksime tiksliai, o jais pasinaudodami Klubo nariai gaus daugiau naudos. Formoje yra nurodomi būtini ir nebūtini užpildyti laukai. Būtini laukai yra vardas, pavardė, el. pašto adresas – šie duomenys yra būtini tinkamai administruoti narystę, susisiekti su klientu jam laimėjus žaidime arba loterijoje, atsiųsti „Draugų klubo“ nariams skirtus pasiūlymus, naujienas ir kitą informaciją ir kitaip atsidėkoti už lojalumą. Neužpildžius būtinų duomenų laukų, įstoti į „Draugų klubą“ negalima.

2. Klientas įsipareigoja pateikti teisingus, tikslius, tvarkingus asmens duomenis. Jeigu „Draugų klubo“ nario duomenys keičiasi, jis turi apie tai pranešti „Topo Centrui“ el. paštu duomenuapsauga@topocentras.lt.

4. „Draugų klubo“ narystė nebegalioja atsisakius naujienlaiškių prenumeratos, nes narystės esmę sudaro dalyvavimas „Topo Centro“ renginiuose, žaidimuose, domėjimasis pateikiama informacijas, todėl atšaukus sutikimą gauti naujienas, išstojama iš „Draugų klubo“.

5. „Topo Centras“ pasilieka teisę ištrinti neaktyvų „Draugų klubo“ narį iš dalyvių sąrašo. Neaktyviu laikomas „Draugų klubo“ narys, daugiau nei dvejus metus neatidarantis nei vieno „Topo Centro“ atsiųsto naujienlaiškio.

Ką gauna „Draugų klubo“ narys?

1. „Draugų klubo“ narys gauna specialius naujienlaiškius, kuriais „Topo Centras“ praneša apie geriausias ir naujausias akcijas, nuolaidas, naujienas, renginius, žaidimus, loterijas, dovanas ir kitas naudas lojaliems klientams.

2. Keletas „Draugų klubo“ nariams periodiškai teikiamų pasiūlymų pavyzdžių:

  • nemokamas pristatymas;
  • pirkimas išsimokėtinai be pabrangimo;
  • papildomų (sumuojamų) nuolaidų kodai net akcinėms prekėms įsigyti;
  • pranešimas apie išankstinių pardavimų pradžią, gautas naujienas;
  • asmeniniai pasiūlymai, parinkti vadovaujantis Formoje pateiktais duomenimis ir pirkimo istorija;
  • gimtadienio dovanos ir staigmenos;
  • profesionalūs patarimai, naudinga informacija;
  • ir t. t.


Kaip tvarkomi „Draugų klubo“ asmeniniai duomenys?

Jūsų el. pašto adresu ir/ ar tel. numeriu atsiųsime „Draugų klubo“ nariams skirtus naujienlaiškius, pasiūlymus ir kitą naudingą informacijai apie taikomas nuolaidas, akcijas, renginius ir žaidimus. Galėsite bet kada atsisakyti pranešimų gavimo.

Gimimo datą, lytį ir miestą naudosime, kad parinktume Jums aktualius pasiūlymus pagal Jūsų amžių, lytį ir gyvenamąją vietą, pateiktume staigmenų Gimtadienio progą.

Papildomai siūlome, bet nereikalaujame, užpildyti ir pasidalinti su mumis Jūsų domėjimosi sritimis: pasiūlymai ir akcijos namui, būtui, automobilio, vaikų, maisto ruošimo technikos, laisvalaikio prekėms, nes tai padės mums atrinkti ir pasiūlyti būtent Jums aktualius pasiūlymus iš mūsų asortimento.

Laimėtojo vardas, pavardė ir miestas bus viešai paskelbti bendrame laiške, pranešant žaidimo dalyviams apie laimėtoją ir „Topo Centro“ Facebook paskyroje.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Topo grupė“, kodas 134777619, R. Kalantos g. 32, Kaunas, LT-52494, tel. +370 660 00200, info@topocentras.lt.

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti el. paštu duomenuapsauga@topocentras.lt arba kreiptis raštu į UAB „Topo grupė“, R. Kalantos g. 32, Kaunas, LT-52494.

Išsiuntę pranešimus el. paštu taip pat rinksime statistinę informaciją apie tai, ar atsidarėte el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis. Tam naudojame specialią technologiją, vadinamuosius „švyturėlius“. Tai mažyčiai vieno taško paveiksliukai. Nuorodą į juos įterpiame į el. laišką ar naujienlaiškio tekstą. Kai atsidarote naujienlaiškį, nuoroda aktyvuojate ir mes fiksuojame, kad paveikslėlis buvo atidarytas ir kuriuo laiku. Tokiu būdu atpažįstame, kad naujienlaiškį atsidarėte ar perskaitėte.

Kai skaitote naujienlaiškį, taip pat galime atpažinti, kokiame įrenginyje skaitote naujienlaiškį, kokias nuorodas naujienlaiškyje paspaudžiate, kokiame mieste esate. Ši statistika mums reikalinga, kad galėtume pateikti Jums kuo aktualesnę informaciją, kuo patogiau. Šiuos duomenis galime rinkti, jeigu sutinkate, kad Jūsų įrenginyje būtų įrašyti slapukai.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas dalyvauti „Draugų klube“ ir gauti pranešimus iš mūsų telefonu ir el. paštu.

Duomenų gavėjai

Kad galėtume siųsti Jums naujienlaiškius ir tai darytume kuo efektyviau, naudojame tam pritaikytus informacinių technologijų įrankius. Taip pat mums reikalinga specialių žinių turinčių profesionalų pagalba, kurią teikia mūsų partneriai. Todėl Jūsų duomenis gali matyti mūsų informacines sistemas prižiūrinčios UAB „Topo grupė“ darbuotojai, taip pat naujienlaiškių valdymo ir el. pašto pranešimų siuntimo sistemos bei SMS siuntimo sistemos teikėjas, reklaminių kampanijų rengimo ir kūrimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės paieškos optimizavimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės programavimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjas tiek, kiek tai reikalinga minėtos svetainės veikimui ir turinio valdymui užtikrint.

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Duomenų saugojimo terminai

Jūsų el. pašto adresą saugome ne ilgiau kaip dvejus metus po jūsų paskutinės reakcijos (atidarymo, skaitymo) į pranešimą, nebent atsisakytumėt pranešimų gavimo anksčiau.

Statistinė naujienlaiškių skaitomumo informacija paprastai naudojama iki 2 metų.

Jūsų teisės

Turite teisę bet kada atsisakyti pranešimų gavimo, paspausdami nuorodą „Atsisakyti“ gaunamuose pranešimuose, arba rašydami mums el. paštu duomenuapsauga@topogrupe.lt

Šiuo el. paštu kreipkitės ir tada, jeigu norėsite susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis arba jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Skundą dėl asmens duomenų tvarkymo galite pateikti valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.