+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Didysis atidarymas sukvies TOPO CENTRO fanus ir nuolaidų medžiotojus

Šį penktadienį Kauno Akropolio rimtį sudrums naujos TOPO CENTRO parduotuvės atidarymas. Buities ir technikos lyderis į atidarymą kviečia ateiti visus ištikimiausius TOPO CENTRO fanus ir pasižada pirmiesiems 200 apsirengusių mėlynai įteikti dovanas.

Atėję parduotuvės atidarymo valandą galės stebėti, kaip startuoja geriausių pasiūlymų ieškantys pirkėjai, nes kai kurioms prekėms bus taikomos įspūdingos, 50-60% nuolaidos, daugelis kitų prekių kainuos 20-40% pigiau, o visi atidarymo dienos pirkėjai galės atsigaivinti nemokamų ledų porcija ar pasivaišinti kava. Nemokama kava lankytojai bus vaišinami ir po atidarymo.

„Atidarymo proga turėsime daugybę gerų pasiūlymų ir tikime, kad apie tai kalbės ne tik Kauno bet ir aplinkinių miestų gyventojai. Net jei neketinate nieko pirkti, užsukite atidarymo dieną ar šį savaitgalį ir turėsite galimybę sudalyvauti specialiai atidarymui skirtuose žaidimuose, kurių nugalėtojams atiteks iPAD planšetė, BEATS ausinės ir kiti vertingi prizai“,  - kviečia TOPO CENTRO tinklo vadovas Mindaugas Taletavičius.

Nors 1100  kv.m parduotuvė pagal plotą patenka tarp vidutinio dydžio TOPO CENTRO parduotuvių, joje kompiuterių ir smulkios buitinės technikos bei telefonų pasirinkimas bus toks pat gausus, kaip ir didžiausiose prekybos tinklo parduotuvėse. Šioje parduotuvėje taip pat galėsite pamatyti „Išmaniųjų namų“  sistemas, leidžiančias stebėti ir kontroliuoti savo namus nuotoliniu būdu.

Didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika tinklas „Topo centras“ 25 Lietuvos miestuose turi 35 parduotuves, kuriose per metus apsilanko daugiau nei 6 milijonai pirkėjų. Jau 20 metų veikianti bendrovė yra didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupės Europoje „Euronics International“ narė, kuriai priklauso 11.000 parduotuvių 31 šalyje.