+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Siuvimo mašina SINGER 4411

  • Kaina:
    159,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Singer 4411 siuvimo mašina yra tvirta, stabili ir galinga. Jeigu jums nereikia įmantrių siuvimo programų, o užtenka pagrindinių ir kelių dekoratyvinių, tai ši mašina kaip tik Jums!

Metalinis darbinis paviršius ir galingesnis variklis išskiria šį modelį iš kitų. Ši siuvimo mašina lengvai siuva įvairių faktūrų tiek plonus tiek storus audinius. Horizontalus šaudyklės mechanizmas ir permatomas dangtelis leis laiku pastebėti, kada baigiasi siūlas ritelėje ir nesunkiai ją pakeisti.

Pasukdami ratuką, lengvai nusistatysite norimą siuvimo programą iš 11. Pusiau automatinis kilpų apsiuvimas ir speciali pėdelė padės kokybiškai apsiūti norimo dydžio sagos kilpas. Atbulinio siuvimo pagalba kokybiškai užtvirtinsite siūles. Nuimamas staliukas su dėžute reikmenims leis nesunkiai apsiūti siauras bei apvalias gaminio vietas. Su šia mašina turėsite platesnes dygsnio ilgio ir zigzago pločio reguliavimo galimybes. Adatos pozicionavimas bei siuvimas dviguba adata praplės siūlių panaudojimo galimybes.

Ši mašina verta savo kainos!

Specifikacija

Prekės kodas a991299001380
Dygsnių skaičius 11
Galingumas (W) 100
Automatinis adatos įverimas Nėra
Automatinis siūlo nukirpimas Yra
Nuimamas stalelis Yra
Siuvimo mašinos funkcijos adatos padėties reguliavimas, atbulinė eiga, dekoratyvinis dygsnis, greičio reguliavimas, kojelės aukščio reguliavimas, paslėptas dygsnis, sagos kilputės apsiuvimas, sagų prisiuvimas, siuvimas dviguba adata, trikotažinis dygsnis, užtrauktuko įsiuvimas, zigzaginis dygsnis
Siuvimo mašinos tipas Elektroninė
Šaudyklės mechanizmas Horizontali
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.