+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Trintuvas PHILIPS HR1672/90

  • Kaina:
    59,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.
Dėmesio!
Prekę atsiimti ir sumokėti galėsite tik šioje parduotuvėje:
Ekspozicinė prekė:
  • Prekė nenaudota (nauja)
  • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
  • Prekė buvo eksponuojama
  • Įeina visi priklausantys priedai
  • Pilna garantija
  • Geresnė kaina

Aprašymas

Optimalus srautas ir smulkinimas


Sukurta bendradarbiaujant su prestižiniu Štutgarto universitetu, unikali „Philips ProMix“ maišymo technologija naudoja trikampio formą ir optimizuoja srautą, o tai padeda pasiekti dar geresnių smulkinimo rezultatų.


Galingas 800 W variklis – puikūs smulkinimo rezultatai


Galingu ir patikimu 800 W varikliu gali būti varomi įvairūs priedai, kad ruošdami maistą galėtumėte apdoroti beveik visus produktus ir džiaugtis puikiais rezultatais.„SpeedTouch“ technologija intuityviai nustato reikiamą greitį


Intuityvus kintamas greitis ir „Turbo Boost“ funkcija nustatoma vienu mygtuku. Kuo labiau spaudžiate, tuo didesnė galia. Kad nepritaškytumėte, pradėkite apdoroti lėtai ir po truputį didinkite greitį, kol pasieksite reikiamą kiekvieno produkto apdorojimo greitį. Paspauskite mygtuką ir paruoškite mėgstamus patiekalus.


Titanu padengti ašmenys: 6 k. tvirtesni už plieną


Dėl titano dangos (TiN) peilis yra šešis kartus tvirtesnis už įprastą nerūdijančiojo plieno peilį ir laikui bėgant jis puikiai atlieka savo funkcijas. Suderinus optimizuotą peilio formą su trikampe „ProMix“ forma, užtikrinami nepriekaištingi maišymo rezultatai. Jis nekenkia maistui.Bangos formos ašmenų apsauga nuo taškymosi


Bangos formos ašmenų apsauga nuo taškymosi, esanti rankinio smulkintuvo antgalio apatinėje dalyje, neleidžia apsitaškyti.


XL kapoklis, kuriuo susmulkinsite svogūnus, mėsą, riešutus, sūrį, šokoladą


„Philips“ rankinio maišytuvo XL dydžio kapoklio priedu (1000 ml) galėsite susmulkinti didelius mėsos, žolelių, riešutų, sūrio, šokolado ir svogūnų kiekius vos per kelias sekundes.


Plaktuvo priedas grietinėlei, majonezui ir kitiems produktams plakti


Plaktuvo priedas „Philips“ rankiniam smulkintuvui, kurį galėsite naudoti grietinėlei, majonezui, blynų tešlai ir kitiems produktams plakti. Su šiuo priedu jūsų rankinis smulkintuvas yra daugiafunkcis ir universalus.


Ergonomiškai sukonstruota rankena – saugu ir lengva laikyti


Ergonomiška minkšta rankena yra saugi ir ją patogu suimti, todėl naudojamą rankinį maišytuvą patogu valdyti. Atlaisvinimas vienu mygtuku – lengvas surinkimas Paprastas, greitas ir nesudėtingas maišytuvo antgalio ir kitų priedų nuėmimas ir uždėjimas vienu pirštu.1 l „ProMix“ menzūrėlė – geriausi maišymo ir plakimo rezultatai


Su rankiniu maišytuvu pateikiama 1 l trikampė menzūrėlė. Rankinio maišytuvo menzūrėlė turi patogų snapelį ir matavimo skalę. Dėl unikalios trikampės menzūrėlės formos ją patogu paimti, o susidarantis sūkurys traukia produktus į menzūrėlės dugną, kur „ProMix“ maišymo antgalis puikiai viską išplaka ir išmaišo.


Specifikacija

Prekės kodas 091202000032
Barkodas 8710103677079
Greičio reguliavimas Yra
TURBO funkcija Yra
Galingumas (W) 800
Strypo tipas metalinis
Plaktuvas Yra
Priedas ledui kapoti Nėra
Smulkintuvas Yra
Priedai pjaustymui Nėra
Spalva Pilka/Juoda
Indai 1 l indas
Kiti parametrai ašmenų apsauga nuo taškymosi
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti