+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos virimo aparatas DELONGHI Nespresso EN500.W Lattissima one

  • Kaina:
    259,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

De’Longhi „Latissima One EN500“ – tai Nespresso® kavos aparatas, kuris visam laikui pakeis jūsų kavos gėrimo įpročius. Su šiuo kavos aparatu pasigaminsite gardžiausius kavos gėrimus itin paprastai ir greitai!


IŠMANI CAPPUCCINO SISTEMA


Automatinė integruota De’Longhi Cappuccino sistema kiekvieną jūsų pasirinktą kavos gėrimą padengs švelnia pieno puta. Išmanūs jutikliai pasirūpins, kad visas pienas, esantis pritaikytoje pieno talpykloje, būtų panaudotas gėrimų ruošimo metu. Norint pasigaminti Cappuccino ar Latte Macchiato gėrimus, tereikės paspausti vieną kavos aparato mygtuką. Net 19 barų spaudimas pasirūpins, kad iš jūsų mėgstamiausių kavos kapsulių būtų išgautos visos gerosios savybės.


PATOGUS VALDYMAS


Kavos aparatas valdomas 3 patogiais, apšviestais mygtukais. Šių mygtukų pagalba jūs lengvai galėsite pasirinkti espresso, Lungo ar kavos gėrimą su pienu. Aparatas taupo energiją, todėl jei jo nenaudosite jis automatiškai išsijungs po 9 minučių.


PAPRASTA PRIEŽIŪRA


Kompaktišką pieno talpyklą galima lengvai nuimti ir plauti indaplovėje. Panaudotas kavos kapsules galėsite laikyti specialioje kavos aparato talpoje, ten jų telpa iki 11, o kai norėsite talpą ištusštinti, tai padarysite lengvai ir greitai.


Specifikacija

Prekės kodas 991231000089
Barkodas 8004399332447
Valdymas Automatinis
Tipas Kapsulinis
Spaudimas (Bar) 19
Vandens rezervuaro talpa (l) 1
EcoMode - 5min Yra
Liečiamas ekranas Nėra
Papildoma informacija Kavos aparatas valdomas 3 patogiais, apšviestais mygtukais. Šių mygtukų pagalba galėsite pasirinkti espresso, Lungo ar gėrimą su pienu
Kapsulių tipas Nespresso
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.