+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 1
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 2
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 3
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 4
Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato 8+8 kaps. 168 g 5
  • E-kaina:
    4,99 € 5,79 €
    Jūs sutaupote: 0,80 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Atraskite įspūdingą NESCAFÉ® Dolce Gusto® Caramel Latte Macchiato. Gausesnis pieno, negu Cappuccino, šis lepinantis sluoksniuotas Italijos simbolis yra unikalus karšto pieno, karamelės skonio, švelnios kavos bei purios putos mišinys.


Pasaulinio lygio bei aukščiausios klasės kavos kilmė.
Mūsų talentingi kavos kūrėjai ištobulino NESCAFÉ® Dolce Gusto® Caramel Latte Macchiato dviejų kapsulių receptą: vienoje kapsulėje - espresso kava, tai specialus stiprus mišinys iš aukščiausios kokybės Arabika ir Robusta kavos pupelių, atvežtų iš keturių skirtingų kilmės vietų, įskaitant švelnaus skonio Brazilijos bei stipraus skonio ir vaisių kvapo Kolumbijos Arabikos kavos pupeles, o kitoje kapsulėje - riebus pienas su karamelės skonio pagardu.Profesionalios kokybės kavos sistema.
Sukurkite profesionalios kokybės kavą su tiršta aksomine puta, pasitelkdami aukštą aparato slėgį (iki 15 barų).Aromato šviežumo išsaugojimas.
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, išsaugančias kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.Lengva paruošti.
Paprasčiausiai įdėkite pieno kapsulę, o po to kavos kapsulę į NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatą. Jūsų Caramel Latte Macchiato bus tučtuojau paruošta. 


Daugiau nei 30 galimų kavos variantų.
Su NESCAFÉ® Dolce Gusto® galite mėgautis daugiau nei 30 aukščiausios kokybės kavos variantų, nesvarbu, ar mėgstate mažas ar dideles kavos porcijas, juodą ar baltą kavą. Mėgaukitės pasirinkę juodą Ristretto, stiprią Espresso, aromatingą Lungo bei sodraus skonio Grande, gausią putų Kapučino bei švelnią Latė Mačiato, ar netgi karštą šokoladą, arbatą bei šaltus gėrimus.Dėžutėje yra 16 kapsulių (8 kavos kapsulės bei 8 pieno kapsulės), sukurtų NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniams kavos aparatams ir skirtų tam, kad galėtumėte paruošti  8 puodelius Caramel Latte Macchiato kavos.

Specifikacija

Prekės kodas 991299001809
Barkodas 7613033024160
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.