+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Džiovyklė HOOVER DXW4 H7A1TCE

Džiovyklė HOOVER DXW4 H7A1TCE 1
  • Kaina:
    595,99 € 649,99 €
    Jūs sutaupote: 54,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

HOOVER SLIM NEXT(DXW4 H7A1TCEX-01)
Išbandykite visiškai naują džiovinimo patirtį, taupydami erdvę, tačiau išsaugodami aukščiausio lygio efektyvumą. Sužinokite daugiau apie siauriausią džiovyklę rinkoje!
Jums daugiau nereikės rinktis tarp erdvės ir efektyvumo: dabar galite turėti juos abu su naująja Hoover džiovykle su šilumos siurbliu, kurio dėka džiovyklė suvartoja mažiau elektros energijos (A + klasės energijos sąnaudos). Taip pat Hoover džiovyklė užtikrina maksimalią Jūsų audinių priežiūrą, viskas koncentruota vos į 46 cm. gylio džiovyklę, kurioje telpa net 7kg skalbinių. Norintiems taupyti erdvę galėsite šią džiovyklę kombinuoti su siaura skalbykle, užkeliant jas vieną ant kitos.
WOOLMARK SERTIFIKATAS –  100% APSAUGA, 100% ŠVELNI PRIEŽIŪRA.
Nesijaudinkite dėl savo vilnonių audinių susitraukimo ar deformacijos. Jūsų džiovintuvas žino, kaip geriausiai prižiūrėti vilnonius, ar itin švelnios priežiūros reiklaujančius audinius. Dėl įpatingo būgno judesio ir itin tikslios temperatūros kontrolės, mažinama trintis, tokiu būdu jūsų skalbiniai yra apsaugomi nuo susitraukimo ar audinių deformacijos. Garantuojama geriausia audinių apsauga, patvirtinta Woolmark.Wi-Fi + NFC – VALDYK SAVO DŽIOVINTUVĄ, KAD IR KUR BEBŪTUM.
Hoover niekada nesustoja diegti inovacijas. Dėka naujosios Wizard mobiliosios aplikacijos pasinaudokite galimybe patikrinti skalbinių išdžiūvimo statusą nuotoliniu būdu, ar gauti kitą informaciją, kurios jums reikia apie jūsų džiovintuvą bet kokiu metu, kad ir kur bebūtumėte. Pasirinkite labiausiai tinkantį džiovinimo ciklą su "Active Sync" funkcija ar valdykite džiovyklės veiklos efektyvumą su " Energy Manager" bei išnaudokite kitus privalumus, suteikiamus jums naujausių technologijų pagalba.


KG DETEKTORIUS – SUTAUPYKITE iki 70% LAIKO IR PINIGŲ.
Nebijokite džiovinti mažą skalbinių įkrovą savo džiovyklėje, nes Hoover turi puikų sprendimą, leidžiantį sutaupyti iki 70% energijos ir laiko. Svorio ir džiovinimo jutikliai pasveria jūsų skalbinius ir automatiškai sustabdo ciklą tuo metu, kai pasiekiamas jūsų norimas skalbinių išdžiūvimo lygis, tokiu būdu galite sutaupyti energijos, laiko ir pinigų. Taip pat galima džiovinti nuo 1 kg iki pilnos įkrovos be jokio vandens ar energijos švaistymo.


GERIAUSI LYGINIMO REZULTATAI – PASIRŪPINKITE SAVO SKALBINIAIS TIEK PRIEŠ CIKLĄ, TIEK IR PO JO.
Pradžios atidėjimo funkcija leidžia pasirinkti geriausią ciklo paleidimo laiką, atsižvelgiant į jūsų įpročius ir poreikius. Džiovinimo ciklo pradžia gali būti atidėta 23 valandas. Taigi jei džiovinimas prasideda tada, kai jūs būnate ne namie, grįžus galite turėti jau sausus minkštus bei išlygintus skalbinius.


AQUAVISION –  SUMANUS BŪDAS SURINKTO VANDENS IŠPYLIMUI IR PAKARTOTINIAM JO PANAUDOJIMUI. PATOGUMAS IR EKOLOGIŠKUMAS!
Naujoji Hoover Aquavision yra unikali rinkoje vandens surinkimo sistema dėl išskirtinės formos ir vietos džiovyklės durelėse. Aquavision dėka yra surenkamas džiovinimo ciklo metu panaudotas vanduo specialioje lengvai nuimamoje talpoje. Surinktas distiliuotas vanduo gali būti panaudojamas pakartotinai, pavyzdžiui, lygintuvo užpildymui. Daugiau jokių nepatogių ir sunkių vandens talpų.


HOOVER PAŽADAS - PALENGVINTI JŪSŲ GYVENIMĄ, NAUDOJANT SUMANIUS SPRENDIMUS!

Specifikacija

Prekės kodas 991105000089
Barkodas 8016361946750
Didžiausia skalbinių įkrova (kg) 7
Gylis (cm) 46.0000
Ekranas LCD
Džiovinimo programos medvilnei, sintetikai, vilnai, greita, mišraus pluošto audiniai
Programos pradžios atidėjimas iki 24 val.
Džiovyklės tipas kondensacinė
Energijos klasė A+
Montavimo tipas laisvai pastatoma
Spalva Balta
Džiovinimo lentynėlė batams/drabužiams Nėra
Garų generatorius Nėra
Matmenys AxPxG (cm) 85x60x46
Filtro užterštumo indikatorius Yra
Darbo pabaigos indikatorius Yra
Aukštis (cm) 85.0000
Nesiglamžymo funkcija Yra
Automatinis išsijungimas Yra
Plotis (cm) 60.0000
Energijos sąnaudos (kWh/metus) 269
Programų skaičius 16
Galimybė montuoti po stalviršiu Nėra
Lietuvių k. pasirinkimas Nėra
Talpinimo jutiklis Yra
Vandens talpos prisipildymo indikatiorius Yra
Pūkų filtras Yra
Drėgmės jutiklis Yra
Būgno apšvietimas Nėra
Užraktas nuo vaikų Yra
Programos eigos rodiklis Yra
Skalbinių įkrova >7 kg
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.