+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dulkių siurblio filtras SWIRL S71/4 MP3

Dulkių siurblio filtras SWIRL S71/4 MP3 1
  • Kaina:
    6,99 € 9,99 €
    Jūs sutaupote: 3,00 €

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Tinka dulkių siurbliams:


Siemens /Bosch Typ P


Gera dulkių filtravimo sistema - raktas į švarius namus.


Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino "Swirl"® dulkių siurblių maišelius geriausiais ir nenusileidžiančiais ar net kai kuriais atvejais (filtravimo funkcija) geresniais už originalius dulkių siurblių gamintojų maišelius.


"Swirl" gaminiai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai dulkių siurbliams sukurti atsižvelgiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu. Savo produkciją "Swirl" sparčiai pritaiko prie rinkos naujienų - kompanija gali pasiūlyti maišelius net patiems naujausiems dulkių siurbliams. "Swirl" maišeliams pagaminti naudojamos kokybiškos medžiagos: patvarus audinys, 5 filtravimo sluoksniai, todėl šie maišeliai pasižymi pranašesnėmis nei daugelio konkurentų įsiurbimo savybėmis bei naikina įvairius namuose pasklidusius alergenus. Beveik visa produkcija turi purvo sulaikymo funkciją, kuri naudojama išimant maišelį iš dulkių siurblio.


Maksimalus švaros pojūtis
"Swirl® MicroPor® Plus" su įtaisytu anti-alerginiu filtru, ne tik pašalins visas dulkes, žiedadulkes, pelėsį, sporas, erkių išmatas ir kitas bakterijas Jūsų namuose, bet ir saugiai jas laikys specialiame maišelyje. Alergiškiems žmonėms tai reiškia didelį palengvėjimą, kadangi oras taps tyresnis.


Apsauga nuo bakterijų
"AntiBaclayers" turi integruotą antibakterinę sudedamąją dalį, kuri neleidžia bakterijoms patekti ir daugintis vidinėje maišelio dalyje.


"Dirtlock®" užraktas - patogiam nešvarumų šalinimui
Šalinant nešvarumus iš maišelio, dalis jų patenka į orą, taip kenkdami Jūsų sveikatai. "Dirtlock®" išmanusis mechanizmas saugiai juos uždaro maišelio viduje.


Draugiškas aplinkai
Siekiant apsaugoti aplinką, "Swirl®" dulkių siurblių maišeliai yra gaminami net iš 40% perdirbtų bei atsinaujinančių žaliavų. Maišeliai yra su "Pro Nature" etikete, patvirtinančia, kad "Swirl®" prisideda prie aplinkosaugos bei išteklių saugojimo.


"Swirl® MicroPor® Plus" kokybė patvirtinta "TÜV"
"TÜV NORD" yra nepriklausoma bandymų laboratorija, kuri patvirtino dulkių, alergenų bei bakterijų filtraciją. Be to, ši laboratorija išbandė ir dulkių siurbimo efektyvumą, naudojant "Swirl® MicroPor® Plius" dulkių siurblių maišelius.


Ilgalaikiam naudojimui
"Swirl®" dulkių siurblių maišeliai yra daugiasluoksniai. Ši technologija neleidžia jiems užsikimšti, todėl "Swirl®" maišeliuose telpa daugiau dulkių ir juos galima naudoti ilgesnį laiką.


Idealiai prisitaikantis
"Swirl®" dulkių siurblių maišeliai su "TÜV NORD" patvirtinta "MicroPor® Plus" technologija ir suapvalintais kampais užtikrina, kad kiekvienas maišelis idealiai tiks Jūsų dulkių siurbliui pilnai išnaudojant jo vidinę erdvę.


Patogu prisiminti
Kiekviena "Swirl®" pakuotė turi kortelę su gaminio kodu, kurią galite išsaugoti rankinėje ar piniginėje. Ši kortelė Jums padės lengvai ir greitai surasti reikiamą "Swirl®" pakuotę kito apsipirkimo metu.

Specifikacija

Prekės kodas 991245000296
Barkodas 4006508179466
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.