+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00
 
 

Laimėk epilaitorių BRAUN PL5124 Silk Expert Pro 5!

Ar norėtum vos per kelias minutes saugiai ir be jokių nemalonių pojūčių pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo kojų, bikini zonos ar net veido?

Užpildyk žaidimo dalyvio formą ir laimėk saugiausią, greičiausią ir efektyviausią fotoepiliatorių – „BRAUN PL5124 Silk Expert Pro 5“!

Laimėtoją išrinksime atsitiktiniu būdu ir paskelbsime „Topo centro“ „Facebook“ paskyroje birželio 26 d.

Privalumai:

- „SensoAdapt™“ technologija –  „nuskaito“ odos paviršių ir atsižvelgdamas į odos atspalvį, automatiškai optimizuoja šviesos intensyvumą.

- Specialūs režimai kiekvienai kūno daliai.

- Mažiau nei 5 minutės abiejų kojų procedūrai.

- Ergonomiško dizaino, stilingas ir kompaktiškas.

- 400 000 blyksnių resursą turinti lemputė užtikrina viso kūno plaukelių šalinimo procedūras iki 20 metų.Per „Bluetooth“ sinchronizuojasi su nemokama ORAL-B programėle ir atsižvelgiant į individualius poreikius, leidžia kontroliuoti valymo procesą realiuoju laiku.

Tapk TOPO CENTRAS „Facebook“ paskyros draugu ir nepraleisk kitų žaidimų!


Tavo el. pašto adresu ir tel. numeriu atsiųsime „Draugų klubo“ nariams skirtus naujienlaiškius, pasiūlymus ir kitą naudingą informaciją apie taikomas nuolaidas, akcijas, renginius ir žaidimus.

Gimimo datą ir miestą, Tave dominančių pasiūlymų pasirinkimus naudosime, kad automatiškai parinktume Tau aktualius pasiūlymus pagal Tavo amžių, gyvenamąją vietą, ir tai, kuo domiesi, pateiktume staigmenų Gimtadienio progą. Bet kada galėsi atsisakyti naujienlaiškio.

Laimėtojo vardas, pavardė ir miestas bus viešai paskelbti bendrame laiške, pranešant žaidimo dalyviams apie laimėtoją ir „Topo Centro“ Facebook paskyroje.

Daugiau sužinoti apie tai, kaip ir kiek laiko tvarkysime Tavo duomenis, kas yra jų gavėjai ir kokias teises turi, gali šiose „Draugų klubo“ taisyklėse.

BRAUN fotoepiliatorių pasiūlymai (Visi pasiūlymai)