+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Atsisveikinti su litais galima kur kas patogiau ir naudingiau

Didžiausias buitinės technikos ir elektronikos prekybos tinklas Lietuvoje „TOPO CENTRAS“, pirkėjų pamėgtas dėl patikimumo, plataus prekių asortimento, profesionalaus aptarnavimo, kaskart savo klientams stengiasi pasiūlyti itin naudingų paslaugų ir stebinti išskirtiniais pasiūlymais.

Kasdien apstu pranešimų apie tai, kaip nesuspėje išleisti sutaupytų litų, gyventojai susiduria su didžiulėmis problemomis - gaišta savo brangų laiką, stovėdami milžiniškose pašto skyrių eilėse ar bankuose tik tam, kad išsikeistų juos į eurus. Be to,  tikriausiai ne vienas atsidūrė nemalonioje situacijoje mėgindamas atsiskaityti  „beišeinančia“ valiuta prekybos centruose. Šįkart „TOPO CENTRAS“ ragina nepulti į paniką ir siūlo patogią  ir naudingą išeitį.

TOPO CENTRAS” visada yra priekyje ir  nuolat rūpinasi savo pirkėjais, ieško būdų kaip palengvinti jiems kasdienos rūpesčius, juos pakeisdamas džiaugsmu.

Visiems, kurie dar turi užsilikusių lietuviškųjų litų, “TOPO CENTRAS” siūlo išskirtines sąlygas, padėsiančias sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, mat atvykus į bet kurią, patogiausią, tinklo parduotuvę,  grynuosius litus galima išsikeisti į kasdienius buities darbus palengvinantį buities prietaisą ar naujutėlaitį išmanųjį įrenginį, apie kurį svajojote jau seniai. Ir už tai, kad atsiskaitoma grynaisiais litais, suteikiama dar ir papildoma nuolaida, kuri siekia 10% - todėl dabar pats geriausias laikas pasinaudoti šiuo patraukliu pasiūlymu.

Skubėkite į „TOPO CENTRAS“ parduotuves kur Jūsų laukia Jūsų technikos ekspertai!