+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanusis laikrodis APPLE Watch 4 GPS + Cell, 40mm, Nike Silver Alu Black Sport Band

Išmanusis laikrodis APPLE Watch 4 GPS + Cell, 40mm, Nike Silver Alu Black Sport Band 1
  • Kaina:
    499,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Stebėkite savo įveiktas distancijas su GPS ir altimetru. Skambinkite, rašykite, siųskite sms žinutes ir gaukite jums svarbių išmaniųjų programėlių pranešimus. Treniruokitės naudodami Audio Guided Runs funkciją. Klausykitės Apple muzikos – visa tai ir dar daugiau, tiesiai ant jūsų riešo.
• Elektriniai ir optiniai širdies jutikliai
• 50% garsesnis garsiakalbis
• S4 SiP su greitesniu 64 bitų dviejų branduolių procesoriumi
• Patobulintas akselerometras ir giroskopas kritimo aptikimui
• Aliuminio korpusas
• Iki 18 valandų veikianti baterija
• Galimybė įsidiegti naujas programėles


Apple Watch serija 4 lieka susijusi su išoriniu pasauliu per Wi-Fi arba belaidį Bluetooth ryšį su jūsų iPhone‘u. Prijungę, laikrodį galite naudoti kaip telefono plėtinį, kad galėtumėte peržiūrėti tekstinius pranešimus, bendrauti su „Siri“, naršyti integruotu GPS ryšiu arba skambinti be rankų su integruotu garsiakalbiu ir mikrofonu.


Didesnis ekranas – Jūsų patogumui
Išlenkti kampai, siauresni krašteliai sukuria ekraną, kuris iki 35% didesnis nei ankstesnės kartos Apple laikrodžiai.
Mėgstantiems bėgioti
Specialios Run Club, Training Club programėlės paįvairins jūsų treniruotes pasidalindami trenerių kurtais garso takeliais, laidomis bei džiugins išsamia jūsų treniruotės informacija.


Širdies ritmo jutiklis
Optinis širdies jutiklis Apple Watch gale yra skirtas širdies ritmo matavimui ir įrašymui. Nereguliarūs širdies ritmai (aritmijos), didelis širdies susitraukimų dažnis ir mažas širdies susitraukimų dažnis gali būti galimos pagrindinės problemos rodikliai. Apple Watch yra sukurtas taip, kad stebėtų įspėtų apie visus šiuos pakitimus.


Kritimo aptikimas
Atnaujintas akselerometras ir giroskopas, kurie gali aptikti, ar esate nukritę. Jei kritimas įvyksta, „Apple Watch“ ekrane pateikia siūlymą skambinti pagalbos numeriu, jei per 60 sekundžių nesureaguojate į siūlymą – laikrodis paskambins pagalbos numeriu ir išsiųs pranešimą jūsų svarbiems kontaktams.


Activity Rings/ Veiklos žiedai
Laikrodis yra sukurtas, kad padėtų matuoti visus Jūsų judėjimo būdus: fiksuoti Jūsų sudegintas kalorijas visos dienos metu; treniruočių laiką; ar netgi įspėti, kai per ilgai užsisėdite vienoje vietoje


Vanduo - nebaisus
Apple Watch Nike + yra atsparus vandeniui, todėl galite dėvėti jį ir sportuodami vandenyje. Po plaukiojimo baseine pasukite prisukimo karūnėlę, kol išgirsite garsą, kad visiškai pašalintumėte vandenį iš laikrodžio.


Specifikacija

Prekės kodas 993001010852
Barkodas 1901989128480
Spalva Sidabrinė
Kortelės tipas eSIM
Baterijos darbo trukmė (val.) iki 18
Papildoma informacija Atsparus vandeniui iki 50m
Jungtys Bluetooth, WiFi, NFC
Pulso rodymas ekrane Yra
Papildomos funkcijos Mikrofonas, Žingsniamatis, Kalendorius, Akselerometras, vibracija, barometras, Giroskopinis jutiklis
Suderinamumas su įrenginiais iOS
Navigacija (GPS) Yra
Lietimui jautrus ekranas Yra
Pranešimų (SMS ir kt.) valdymas Yra
Vaikiškas Nėra
Įrenginio tipas Išmanusis laikrodis
Vidinė atmintis (GB) 16 GB
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.