+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Prekių grąžinimo garantija

• 14 dienų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos!


Grąž
inimo sąlygos:

- Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos. TOPO CENTRO parduotuvių adresus rasite čia>>
- Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo).
- Prekė gali būti grąžinta tik toje parduotuvėje, kurioje buvo įsigyta. Už prekės transportavimo kaštus yra atsakingas klientas.
- Grąžinant prekę būtina pateikti asmens dokumentą ir originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą.
- Pinigai bus grąžinti grynaisiais pinigais arba pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą, jei už prekę buvo sumokėta pavedimu. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.
- Jei pirkimo metu buvo naudota kliento kortelė, už prekę įkelti pinigai bus išminusuoti.


Į  grąžintinų 
prekių ar paslaugų sąrašą nėra įtraukiamos:

- Pristatymo, diegimo, prijungimo, nuomos ir kitos paslaugos. Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė. Prekių su ribotu galiojimo terminu (maisto, gėrimų, baterijų).
- Prietaisai, kurių naudojimas apribotas tam tikrais parametrais, vienkartinėmis licencijomis ar pan. (pvz. profesionalūs fotoaparatai, GPS navigacijos ir kt.)
- Dovanų kortelės.
- Spausdintuvų kasetės, jei buvo pažeistas gamyklinis kasetės įpakavimas.
- Sudaužytos, sugadintos, subraižytos ar kitaip dėl kliento kaltės mechaniškai pažeistos prekės. Programinė įranga, laikmenos su vaizdo ir garso įrašais, žaidimai be gamyklinio įpakavimo. Mikrofonai, ausinės ir kiti dėvimi prietaisai.
- Barzdaskutės, epiliatoriai ir kitos higienos prekės. Išankstinio apmokėjimo telefono kortelės.

 

• 30 dienų grąžinimo garantija

Lojaliems TOPO CENTRO pirkėjams - 30 dienų prekių grąžinimo garantija!

Pirkite drąsiai, nes nuo šiol visiems lojaliems TOPO CENTRO klientams suteikiama unikali galimybė grąžinti įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų, jei įsigyta prekė nepateisintų lūkesčių ar paprasčiausiai persigalvojote. Atsiskaitydami TOPO CENTRO parduotuvėse ar el. parduotuvėje topocentras.lt, pasinaudokite TOPO CENTRO lojalumo kortele bei saugokite visus pirkimo dokumentus, originalią pakuotę bei pačią prekę.


TOPO CENTRO PINS lojalumo kortelės turėtojai džiaugiasi ilgesne grąžinimo garantija iki 30 dienų bei kitomis teikiamomis naudomis. Dar neturite PINS kortelės? Pasiimkite ją nemokamai artimiausioje TOPO CENTRO parduotuvėje NEMOKAMAI arba užsisakykite ją internetu ČIA ir mes išsiųsime ją Jūsų nurodytu adresu.Prekių grąžinimo taisyklės:

1. Grąžinimo garantija (toliau Garantija) galioja perkant prekes visose TOPO CENTRO parduotuvėse bei el. parduotuvėje topocentras.lt ir pirkimo metu panaudojus TOPO CENTRO ar TOPO CENTRAS PINS lojalumo kortelę. Čekių istorija laikinai rodoma tik PINS taškų gavusiems klientams.
2. Garantija galioja visoms prekėms, išskyrus žaidimus, higienos prekes, programinę įrangą.
3. Grąžinti galima produktą, kuris yra veikiantis ir pilnos komplektacijos, originalioje pakuotėje, kartu pateikiant pirkimą liudijančius, originalius pirkimo dokumentus (pirkimo čekį), kuriuose matoma pirkimo data, prekės pavadinimas ir mokėjimo suma bei Prašymą (žr. 5 punktą).
4. Prekes  galite grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo datos. Jei prekė buvo įsigyta TOPO CENTRO parduotuvėje, prekę galite grąžinti tik toje pačioje parduotuvėje, kurioje ji buvo įsigyta.
5. Grąžinant prekę, įsigytą internetinėje parduotuvėje topocentras.lt, ir siunčiant prekę paštu, pirkėjas privalo kartu su grąžinama preke pateikti Prašymą, kuriame nurodoma: pirkėjo vardas, pavardė, banko sąskaitos numeris, Kreditinės sąskaitos Nr. arba Užsakymo Nr. bei grąžinimo priežastis.
6. Sąskaitos savininkas turi sutapti su pirkėju (lojalumo kortelės savininku). Visas išlaidas, susijusias su prekės siuntimu, siuntėjas (pirkėjas) apmoka pats.
7. Grąžinti įsigytą prekę internetinėje parduotuvėje topocentras.lt galima ir bet kurioje TOPO CENTRO parduotuvėje, pateikiant viską pagal punkte Nr. 3 nurodytus reikalavimus.
8. Pinigai pirkėjui pervedami per 14 dienų nuo prekės grąžinimo banko pavedimu į nurodytą sąskaitą. Pirkusiems internetu, grąžinimas grynais pinigais negalimas: pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą pervedami atliekant banko pavedimą į Lietuvoje registruotus bankus (kitos pinigų grąžinimo formos nenumatytos).
9. Grąžinama prekės įsigijimo dokumentuose nurodyta pinigų suma.
10. Prekes grąžinti gali tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims papildoma garantija nėra taikoma.
11. Partneriams, perkantiems produktą perpardavimui, šios taisyklės nėra taikomos.
12. Pinigai nėra grąžinami, jei grąžinamai prekei trūksta originalios pakuotės, sudedamųjų dalių (ne pilna komplektacija, pvz. nėra pakrovėjo, laidų, antgalių ir pan.), ji yra mechaniškai pažeista, visai ar dalinai neveikia ar yra kitaip sugadinta.

13. Produkto grąžinimas įmanomas tik įvykdžius visus aukščiau išdėstytus terminus ir sąlygas.