Karjera

Prekybos tinkle „Topo centras“ dirba apie 400 darbuotojų. Tai jauni, veržlūs, novatoriški, atsidavę darbui ir tikintys įmonės sėkme žmonės. Mes vertiname  profesionalumą, bendradarbiavimą ir darnų koletyvą. 

Prisijunkite prie mūsų

Jei esate atviras naujoms idėjoms, iniciatyvus, atsakingas, mokate dirbti komandoje ir siekiate užsibrėžtų tikslų – prisijunkite prie mūsų. Šiuo metu ieškome.

 

Praktika
Profesinių ir aukštesniųjų mokyklų moksleiviai ir studentai kviečiami atlikti praktiką prekybos tinkle. Perspektyviausiems sudaromos galimybės įsidarbinti „Topo centras“ parduotuvėse. Plačiau.

 

Mokymai darbuotojams
Suteikiame darbuotojams sąlygas mokytis ir tobulėti. Mūsų komandos nariai gali gilinti technines žinias ir kelti savo kvalifikaciją  profesiniuose ir bendrųjų įgūdžių lavinimo seminaruose. Plačiau.

Galimybė kilti karjeros laiptais

Mokymai, pasitikėjimas ir iniciatyvos skatinimas suteikia darbuotojams galimybę siekti savo ir įmonės tikslų. Dauguma „Topo centras“ vadovų ir administracijos darbuotojų savo karjerą prekybos tinkle pradėjo nuo žemiausių pozicijų.

Laisvalaikis ir šventės

Kasmet darbuotojams organizuojame šventes: krepšinio ir boulingo turnyrus, teminius naujametinius vakarėlius su geriausių darbuotojų apdovanojimais, vasaros šventes su naujokų krikštynomis ir sportinėmis rungtimis. 

Klauskite eksperto

Užduokite rūpimą klausimą apie techniką ir mes Jums atsakysime.

Klauskite eksperto

Balandžio mėnesio leidinys